Craft Mind blocked hardloopjack blauw heren

1904732-1336 | Schrijf de eerste review! 35818 35818 7318572555501

Dit winddicht en waterbestendig Craft Mind blocked hardloopjack blauw heren komt uit de nieuw Mind Club Collectie van Craft.

Het jack is speciaal ontworpen voor het hardlopen en kan met de juiste onderkleding het hele jaar door gedragen worden.

Door zijn ventilerende zones bij de oksels en bij de bovenrug ventileert het je lichaam heel goed waardoor je altijd droog en fris blijft.

Het beschikt over 2 zakken met een rits en een verstelbaar koord aan de onderkant waardoor hij altijd mooi sluitend zit.

door zijn reflecterende prints ben je ook goed zichtbaar tijdens donkere omstandigheden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
79,95 €79,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Craft Mind blocked hardloopjack blauw heren

Mind Club Collection
Uitgevoerd met een speels concept, Mind omarmt hardlopers die trainen om zich goed te voelen in plaats van grenzen te verleggen. Een eigentijds ontwerp, all-over print en functionele stoffen maken deze kledingstukken de perfecte metgezellen tijdens vrolijke oefeningen die lichaam en geest verbinden.

Eigenschappen:
- Winddicht en waterafstotend
- Ventileert uitstekend door diverse ventilatiezones
- Volledige ritssluiting aan de voorkant
- Gemakkelijk strakker of losser te stellen aan de onderzijde
- Extra goede zichtbaarheid door reflecterende prints
- Twee zakken met rits

Materiaal:
Materiaal 1&3: 100% polyester
Materiaal 2: 90 Polyester 10% Elasthaan

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft ADV Essence Wind Jacket flumino dames 25% Korting Craft ADV Essence Wind Jacket flumino dames (1911241-851000)

De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje. Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.

Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.

Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.

In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos groen heren 25% Korting Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos groen heren (1916620-647000)

Het Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos is de perfecte keuze voor hardlopers die ook bij koudere temperaturen willen blijven trainen. Dit veelzijdige vest combineert warmte, ademend vermogen en bewegingsvrijheid in één stijlvol ontwerp. Het voorpand is voorzien van lichte padding die bescherming biedt tegen wind en kou, terwijl het elastische en ademende materiaal aan de achterkant zorgt voor optimale ventilatie en comfort. Dankzij de vochtafvoerende technologie blijft je lichaam droog, ook tijdens intensieve runs.  

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€59,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Fusion Shelter Jacket zwart dames 15% Korting Fusion Shelter Jacket zwart dames (1024-BLK)

Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door. Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend. De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan. Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport. De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt. De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€203,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

Fusion S1 Run Jacket oranje heren 14% Korting Fusion S1 Run Jacket oranje heren (0018-ORA)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€97,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 3 Sweater zwart heren 25% Korting Craft Advanced Subz 3 Sweater zwart heren (1913614-999000)

de Craft Advanced Subz 3 Sweater is een licht geïsoleerde hardlooptrui die je warm houdt tijdens verschillende trainingen in koude omstandigheden. Deze veelzijdige sweater voor koud weer heeft een winddicht Ventair-voorpand met lichte isolatie in een gelijmd 3-laags ontwerp. De jersey is geproduceerd van geborsteld, gerecycled polyester en elastaan op de mouwen en achterkant zorgt voor warmte en comfort.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€89,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Wind Jacket astro multi dames 25% Korting Craft ADV Essence Wind Jacket astro multi dames (1911241-421007)

De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje. Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.

Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.

Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.

In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Mind blocked hardloopjack blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.