16% Korting
Met het Craft Vent Pack hardloopjack van licht, wind- en waterafstotend ripstop-polyester heeft u een betrouwbare metgezel, ongeacht het weer.
Dit jack beschermt je namelijk tegen wind en lichte regen.
De geperforeerde rug en de openingen aan de voorzijde van het schoudergebied zorgen voor optimale ventilatie.
Bovendien kan de jas in zijn eigen zak worden opgeborgen om ruimte te besparen, zodat u hem altijd bij de hand hebt.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Kan worden opgeborgen in een eigen truienzakje
- Wind- en waterafstotend
- Lichtgewicht materiaal
- Geperforeerde rug
- Gaasstof aan de zijkanten en onder de mouwen
- elastische tailleband en manchetten
- Reflecterende details op de borstzak
- Pasvorm: Normaal
- Ideaal voor: hardloopsessie met wisselende weersomstandigheden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion S1 Run Jacket geel dames
(0036-YEL)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
31% Korting
Craft Eaze FZ sweat hood hardloopjack blauw heren
(1907744-396000)
De Craft Eaze FZ sweat hood jacket biedt een combinatie van een warme stof met voldoende ventilatie. Zo wordt bij veel inspanning zweet snel in de vezels van de stof opgenomen en afgevoerd. Maar met zijn opgeruwde binnenzijde houdt het jack je comfortabel warm op een koude ochtend. De capuchon met hoge kraag beschermt je hoofd en nek wanneer nodig. Het Eaze FZ jack kan gedragen worden bij bijna alle soorten trainingen, maar ook gewoon als casual vest.
€69,95
€47,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Fusion S2 Run Jacket groen heren
(0221-GRN)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence hardloopvest 2 zwart heren
(1915283-999000)
Het Craft ADV Essence Hardloopvest 2 is gemaakt voor sporters die gaan voor comfort en performance. Dankzij het lichte, ademende materiaal en de winddichte voorzijde ben je klaar voor elk weertype. Dit vest combineert functioneel design met optimale bewegingsvrijheid, perfect voor je dagelijkse hardlooprondje.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
30% Korting
Craft Prime lange mouw hardloopshirt zwart/grijs dames
(1903173-999985)
Het Craft Prime hardloopshirt is een fijn shirt voor het hardlopen. Het shirt heeft een prettige pasvorm waardoor je genoeg bewegingvrijdheid hebt tijdens het hardlopen. Het shirt kan voor meerdere doeleinden gebruikt worden dus niet alleen voor hardlopen, je kunt het shirt ook gebruiken als 2e laag voor extra warmte tijdens de koudere dagen van het jaar. Het hardllopshirt bechikt ook over een rit waardoor je extra ventilatie kan laten doorstromen.
€39,95
€27,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence Hydro hardloopjack blauw heren
(1912453-396000)
Het Craft ADV Essence Hydro hardloopjack is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€126,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Vent Pack hardloopjack rood dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.