De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam.
Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend.
De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen.
Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Actief zweettransporterend
- Ademend
- Antibacterieel
- Doorlopende YKK-rits
- Ritszakken aan de zijkant
- Ergonomisch gevormde capuchon
- 3M reflecterend logo op sleutelbeen en onderrug
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 57% polyamide, 28% polyester, 15% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft Subz hardloopjack 4 groen heren
(1916541-647000)
Het Craft Subz hardloopjack 4 houdt je comfortabel en beschermd tijdens elke run. Craft Subz hardloopjack 4 is ontworpen voor hardlopers die maximale bewegingsvrijheid willen combineren met uitstekende bescherming tegen wind en lichte regen. Craft Subz hardloopjack 4 is gemaakt van lichtgewicht, rekbaar materiaal dat soepel meebeweegt met je lichaam en zorgt voor een perfecte pasvorm. De winddichte en waterafstotende voorzijde beschermt tegen gure wind en lichte buien, terwijl het ademende achter paneel overtollige warmte afvoert en je droog houdt.
€119,95
€101,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Charge Warm Jacket deep lake heren
(1911444-678625)
De Craft ADV Charge Warm Jacket is een warm multisportjack. Het heeft gestikte wattering aan de voorkant en winddichte stof aan de voorkant en de bovenkant van de mouwen. Het jack heeft een duimgat aan de mouwuiteinden en twee steekzakken met ritssluiting.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence Hydro hardloopjack blauw heren
(1912453-396000)
Het Craft ADV Essence Hydro hardloopjack is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€126,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Fusion S2 Run Jacket groen dames
(0222-GRN)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
(incl. BTW)
10% Korting
2XU Ignition Shield Jacket Eucalyptus/Black Reflective Heren
(MR7092A-EUC/BRF)
De 2XU Ignition Shield Jacket is ontworpen om je te beschermen tegen alle weersomstandigheden. Gemaakt van een duurzame, wind- en waterdichte ripstop-membraan, biedt deze jas betrouwbare bescherming en is hij eenvoudig in te pakken voor onderweg.
€199,99
€179,95Je bespaart €20,04 (incl. BTW)
Fusion S1 Run Jacket zwart dames
(0036-BLK)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Fusion Recharge Hoodie grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.