
Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door.
Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend.
De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan.
Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport.
De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt.
De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.
€239,95
€224,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Shelter Jacket
Kenmerken:
- Waterafstotende elastische 3-laags stof met membraan
- Droge en goed geventileerde binnenzijde met effectief vloeistoftransport
- Ventilatie onder de armen en in de zijpanelen
- Ergonomisch gevormde capuchon
- Lichte en technische YKK-rits
- Ritszakken aan de voorkant
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal:
Voorkant: Buitenkant: 73% nylon, 27% elastan.
Binnenkant: 100% polyester. Membraan: 100% polyurethaan
Rug en mouwen: 81% polyester, 19% elastan, membraan: 100% polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.
€109,95
€93,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
€99,95
€88,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Het Craft Advanced Subz 2 hardloopvest is een zeer functioneel hardloop vest met lichte padding dat je warm houdt tijdens intensieve trainingen in koude winterse omstandigheden. Dit geavanceerde koud weer vest heeft een windbeschermend Ventair voorpand met lichte padding in een gelaagd 3-laags ontwerp. Geborsteld gerecycled polyester en elastaan jersey aan de mouwen en achterkant voegt warmte en comfort toe. Bovendien heeft de jas duimgrip aan de mouwuiteinden en verborgen ritszakken.
€89,95
€61,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
€209,95
€187,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Fusion Shelter Jacket zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.