Hoka One One Challenger ATR 5 hardloopschoenen blauw/grijs heren

1104093-MOOG | Schrijf de eerste review! 40231 40231 192410304738

Ook in de vijfde generatie bewijst de Hoka One One Challenger ATR 5 hardloopschoenen blauw/grijs heren opnieuw dat het van de meest veelzijdige schoen is op de markt.

De tussenzool zorgt voor een snel, licht lopend gevoel op zowel de onverharde paden als op het asfalt.

De onderzool is gegroefd wat de schoen perfect maakt voor trailrunners.

Rond de hiel zijn ze dichter bij elkaar geplaatst voor een soepeler en meer consistent draagcomfort, terwijl de groeven in de voorvoet juist wat verder uit elkaar staan voor een betere grip op de paden en bij natte omstandigheden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
129,95 €129,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Hoka One One Challenger ATR 5 hardloopschoenen blauw/grijs heren

Eigenschappen:
- De dubbele laag mesh biedt een mooi evenwicht tussen ondersteuning, stevigheid en ademend vermogen
- De teenbescherming van ruwe TPU biedt extra stevigheid
- Interne hielkap biedt ondersteuning op elk terrein
- Een vroege Meta-Rocker-variant voor een soepel draagcomfort
- Lichte, extra grote EVA-middenzool voor de typerende HOKA ONE ONE®-demping
- Middenzool van CMEVA-schuim dat een stabiele basis biedt en schokken absorbeert
- 4 mm diepe groeven voor grip op elke ondergrond
- Buitenzool met noppen voor stabiliteit op oneffen terrein
- Gewicht: 266g

Geometrie:
- Afzet: 5mm
- Hiel: 29mm
- Voorvoet: 24mm

Specificaties
  • Type hardloopschoen Trail
  • Merken Hoka One One
  • Uitvoering Hoka Challenger
  • Kleur Blauw
  •   Grijs
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Hoka Clifton 10 hardloopschoenen White/Cielo Blue Dames 19% Korting Hoka Clifton 10 hardloopschoenen White/Cielo Blue Dames (1162031-WTCL)

Ondek de nieuwste Hoka Clifton 10 Lichtgewicht Comfort & Maximale Demping De Hoka Clifton 10 is de nieuwste evolutie binnen de populaire Clifton-serie en biedt een perfecte balans tussen lichtgewicht design, responsieve demping en veelzijdigheid. Deze allround hardloopschoen is ontworpen voor zowel dagelijkse trainingen als lange duurlopen en staat bekend om zijn comfortabele pasvorm en soepele loopervaring.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€128,95

  Je bespaart €31,- (incl. BTW)

Hoka Challenger ATR 8 hardloopschoenen Jade/Cosmic Grey dames Hoka Challenger ATR 8 hardloopschoenen Jade/Cosmic Grey dames (1168717-JDC)

De nieuwste Hoka Challenger 8 hardloopschoenen de alleskunner voor elke ondergrond. De HOKA Challenger 8 is gemaakt voor hardlopers die graag afwisseling zoeken in hun routes. Deze hybride hardloopschoen biedt uitstekende prestaties op zowel verharde wegen als licht onverhard terrein. Of je nu door het park, over bospaden of door de stad loopt de Challenger 8 levert comfort, grip en veelzijdigheid in elke stap.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€149,95

 (incl. BTW)

Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen wit dames 20% Korting Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen wit dames (1134235-FTRS)

De Hoka Gaviota 5 hardloopschoen is een allround hardloopschoen voor de overpronerende hardloper. Deze schoen heeft de meeste demping binnen de collectie van Hoka voor de hardloper die steun nodig heeft. De Gaviota 5 is een ideale hardloopschoen voor de hardloper die langere afstanden wil lopen, de wat zwaardere hardloper of de loper met een bredere voet. Deze schoen is verfijnd met een bredere, meer meegaande pasvorm, stabiliserend H-Frame™ en de zachtste schuim dat HOKA ooit in een stabiliteitsschoen heeft gebruikt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€134,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Brooks Ghost 17 hardloopschoenen wit heren 13% Korting Brooks Ghost 17 hardloopschoenen wit heren (1104421D112)

De nieuwste Brooks Ghost 17 hardloopschoenen loop op wolken, kilometer na kilometer. Ervaar ultiem comfort en soepele demping met de Ghost 17, de nieuwste telg uit de bekroonde Ghost-serie van Brooks. Ontworpen voor neutrale lopers die betrouwbaarheid en comfort zoeken tijdens hun dagelijkse trainingen of lange duurlopen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€129,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Hoka ORA Recovery Flip slippers zwart heren 10% Korting Hoka ORA Recovery Flip slippers zwart heren (1099675-BDGGR)

De Hoka ORA Recovery Flip slippers is precies wat je voeten nodig hebben na een lange of moordende race. Ze verlangen naar een liefdevolle en aandachtige behandeling – en deze slipper biedt dat én meer. Met een oversized tussenzool en een Meta-Rocker ontwerp heeft Hoka alle kenmerken van hun hardloopschoenen vertaald naar een comfortabele teenslipper. Hij omhelst je voet en biedt direct ondersteuning en verlichting. De Hoka Flip is de ultieme redding voor vermoeide voeten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€59,95

€53,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Hoka Bondi 9 hardloopschoenen Galactic Grey/Stellar Grey Heren 20% Korting Hoka Bondi 9 hardloopschoenen Galactic Grey/Stellar Grey Heren (1162011-GCTC)

Ontdek de nieuwste evolutie in hardloopschoenen: de HOKA Bondi 9. Deze vernieuwde versie van de geliefde Bondi 8 biedt een ongeëvenaarde combinatie van comfort, ondersteuning en prestatie. Perfect voor lange afstanden, intensieve trainingen en dagelijkse runs, de Bondi 9 tilt jouw loopervaring naar een hoger niveau.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€143,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopschoenen > Hoka One One Challenger ATR 5 hardloopschoenen blauw/grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.