
De 2xu GHST hardloopshirt is bijna gewichtloos.
Het X LITE PRO materiaal waar het shirt is van gemaakt is bijna gewichtloos en zorgt voor vochtafvoer.
Met dit shirt kun je dus droog en zorgeloos lopen.
€59,95
€53,95Je bespaart €6,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Korte mouwen
- Bijna-gewichtloze 96gsm X LITE PRO stof
- Reflecterende details
- Antibacteriële en anti-geur technologie
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Community Function hardloopshirt.
Bouw je teamgeest met dit klassieke functionele t-shirt ontworpen voor de meeste soorten teamsporten.
Gemaakt van zacht, lichtgewicht en sneldrogend materiaal dat zorgt voor een efficiënt vochttransport en veel comfort.
Perfect voor branding met club-, sponsor- of bedrijfslogo's.
€17,95
€15,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De Odlo Run Easy Warm Zip Millennium Element hardloopshirt is de perfecte tussenlaag. De hoody is gemaakt van een lichtgewicht stof en zit erg comfortabel. Het hardloopshirt houd je goed warm tijdens je training op de koudere dagen van het jaar. De wafelstructuur zorgt dat het shirt met je lichaam meebeweegt en daarom comfortabel blijft aanvoelen. Ideaal te gebruiken als tussenlaag of als trui. Ook beschikt het hardloopshirt over een handige (korte) rits voor extra isolatie wanneer je het te warm krijgt.
€64,95
€42,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Het Craft ADV Essence fietsshirt mouwloos regelt je vochttransport en is erg geliefd voor dagelijkse trainingen.
Je profiteert van veel ventilatie door de mesh panelen en belangrijke spullen neem je mee in het verborgen vakje met ritssluiting aan de rechterkant van het shirt.
(incl. BTW)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
Ontdek de nieuwste 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw volledige Compressie Ondersteuning voor Bovenlichaam. De 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw biedt volledige compressie-ondersteuning voor het bovenlichaam, wat zorgt voor betere houdingsbewustzijn, een sterkere prestatie en een verlaagd risico op blessures.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
De Fusion run singlet is een technische hardloopsinglet en is jouw ideale partner voor zowel trainingen als wedstrijden. Dankzij de ultralichte, ademende stof blijf je koel en comfortabel, zelfs bij hoge inspanning. De stof voert zweet snel af en droogt razendsnel, zodat het singlet niet aan je huid blijft kleven. De flatlock-stiksels voelen zacht aan en voorkomen irritatie, terwijl de licht aansluitende pasvorm optimale bewegingsvrijheid garandeert.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU GHST hardloopshirt korte mouw blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.