2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black  MA3021a 11% Korting

2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black

MA3021a | Schrijf de eerste review! 23148 23148

De 2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black is een ideale thermische onderlaag om onder kleding te dragen, of om als buitenkleding te dragen in koude tijden.

Met een geborsteld thermische binnenlaag, geeft deze top warmte terwijl hij ook ondersteuning biedt om alle bovenlichaam spieren te onderhouden met betrekking tot: houding, ademhaling en lenigheid.

Compressie in de onderarmen bevordert de bloedsomloop, terwijl de bewegingsvrijheid optimaal blift voor optimale prestaties. Deze thermische kleding is te gebruiken voor training, wedstrijd of recreatieve activiteiten.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€129,90

114,95 €114,95

Je bespaart €14,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black

De 2XU Thermal Compression Long Sleeve Top is een ideale thermische onderlaag om onder kleding te dragen, of om als buitenkleding te dragen in koude tijden. Met een geborsteld thermische binnenlaag, geeft deze top warmte terwijl hij ook ondersteuning biedt om alle bovenlichaam spieren te onderhouden met betrekking tot: houding, ademhaling en lenigheid. Compressie in de onderarmen bevordert de bloedsomloop, terwijl de bewegingsvrijheid optimaal blift voor optimale prestaties. Deze thermische kleding is te gebruiken voor training, wedstrijd of recreatieve activiteiten.

Eigenschappen:
- PWX FLEX stof levert optimale ondersteuning te biceps, triceps, onderarm, deltaspier, borst- en core buikspieren.
- Geborsteld interieur thermische laag voor extra warmte.
- Afgestudeerd compressie verhoogt de bloedcirculatie voor een betere herstel en verminderde spierstijfheid na de training.
- Raglan mouw constructie voor optimale bewegingsvrijheid.
- Flatlocknaden om schuren te verminderen voor meer comfort.
- Krachtige Invista LYCRA voor uitzonderlijke pasvorm , ondersteuning en herstel.
- Hoge filamentgarens voor droogte - transporteert zweet van de huid naar de stof buitenkant.
- Antibacteriële en UPF50 + bescherming tegen de zon.

Materiaal:
PWX FLEX [THERMAL]

Samenstelling materiaal:
80 % Nylon en 20% Elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Compressie Compressie
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion C3 Midlayer grijs heren 21% Korting Fusion C3 Midlayer grijs heren (0113-GRD)

De Fusion C3 midlayer is een super comfortabel en veelzijdig trainingsshirt met lange mouwen. Dit veelzijdig trainingsshirt is te gebruiken voor de meeste trainingen, zowel binnen als buiten en tevens zeer geschikt als basislaag en ook als tussenlaag.

Het sweatshirt is gemaakt in het zeer technische C3 materiaal, dat zweet actief van de huid wegtrekt naar de buitenzijde van de stof. Hierdoor ervaar je dat je huid droger blijft en een meer stabiele lichaamstemperatuur heeft, waardoor je een hoger comfort beleeft je hierdoor nog meer comfort. Aanbevolen voor buitenactiviteiten, trainingen en het dagelijks leven. Dit sweatshirt is de perfecte keuze voor bij je C3-tights of S1-jack.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

€74,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Fusion Nova T-shirt oranje dames Fusion Nova T-shirt oranje dames (1035-ORA)

Het Fusion Nova T-shirt is een actief zweettransporterend hardloopshirt. Het is extreem comfortabel en zacht.

De stof voert vocht actief weg van je huid en is zeer sneldrogend en blijft niet aan de huid plakken tijdens activiteit. Het materiaal is tevens gemaakt met mechanische stretch zonder gebruik te maken van elastische garens en dat geeft het shirt een lange levensduur en onverminderde prestaties gedurende deze levensduur.  

Levering binnen 2-4 werkdagen
€49,95

 (incl. BTW)

Fusion C3 T-shirt groen heren Fusion C3 T-shirt groen heren (0273-GRN)

Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.

Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.

Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.

De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.

Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Craft ADV Essence hardloop singlet 2 wit dames 13% Korting Craft ADV Essence hardloop singlet 2 wit dames (1914796-900000)

Ontdek de Craft ADV Essence Hardloop Singlet 2 Licht, ademend en gemaakt om te presteren. Ga voor comfort en performance met de Craft ADV Essence Hardloop Singlet 2 voor dames. Dit hoogwaardige singlet combineert een sportieve pasvorm met slimme ventilatie, waardoor jij koel en gefocust blijft – zelfs tijdens je meest intensieve runs.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€25,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt bark dames 25% Korting Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt bark dames (1913625-281000)

De Craft Advanced Subz 2 lange mouw hardloopshirt is een uiterst functionele hardlooptop met lange mouwen en col met rits die je warm en comfortabel houdt tijdens intense trainingen op koude dagen. Dit geavanceerde hardloopkledingstuk is gemaakt van functioneel polyester jersey met lusjes op de achterkant voor extra comfort en warmte. Bovendien zorgt mesh bij de oksels voor een betere ventilatie, terwijl omgeslagen mouwuiteinden met duimgreep je handen warm houden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€59,95

€44,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Prime korte mouw hardloopshirt zwart dames 16% Korting Craft Prime korte mouw hardloopshirt zwart dames (1903176-9999)

Deze Craft Prime korte mouw hardloopshirt zwart dames is een uitstekend, lichtgewicht sportshirt voor in de zomer, of in de sportschool. Uitstekend te gebruiken voor bijvoorbeeld hardlopen, fitness of andere sporten. Door de uitstekende vochtafvoerende eigenschappen blijft jouw lichaam lang droog. Hierdoor kun je lang genieten van het hardlopen of van andere sporten. Het materiaal voelt zacht aan, waardoor het shirt ook erg fijn is om direct op de huid te dragen.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU thermal compression longsleeve top MA3021 black

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.