
Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt lange mouw is gemaakt voor wie geen concessies wil doen aan comfort, performance en stijl.
Dit lichtgewicht shirt is ontworpen om met je mee te bewegen, of je nu een rustige duurloop doet of alles geeft tijdens een intervaltraining.
Met ademend vermogen, sneldrogende eigenschappen en een sportieve pasvorm ondersteunt dit shirt je bij elke stap – en dat op een verantwoorde manier, dankzij het gebruik van gerecycled materiaal.
€34,95
€29,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Belangrijkste kenmerken:
Gerecycled polyester: duurzaam, licht en vriendelijk voor de planeet
Sneldrogende stof: voert zweet effectief af voor blijvend comfort
Meshpanelen: zorgen voor extra ventilatie op warme dagen
Ergonomische pasvorm: sluit mooi aan en biedt maximale bewegingsvrijheid
Stijlvol ontwerp: sportieve uitstraling in een moderne, vrouwelijke fit
Veelzijdig inzetbaar: ideaal voor hardlopen, fitness en andere actieve workouts
Of je nu traint voor je volgende 10 kilometer of gewoon graag in beweging bent: met het Craft ADV Essence Hardloopshirt ben je klaar voor elke uitdaging.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
De Fusion C3 LS Shirt is een superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Ideaal voor hardlopen en verschillende trainingen bij lagere temperaturen of voor degenen die lange mouwen verkiezen.
Kan ook als binnenste laag worden gebruikt tijdens het hardlopen in de lente- en herfstmaanden.
Een functioneel LS-shirt dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
(incl. BTW)
Verbeter je prestaties in de buitenlucht met de 2XU Igniton Compression hardloopshirt lange mouw, die je warm houdt en ondersteuning biedt van begin tot eind.
€89,99
€80,95Je bespaart €9,04 (incl. BTW)
De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.
(incl. BTW)
De Fusion C3 singlet is voor zowel binnen als buiten en te gebruiken voor allround trainingen.
De C3-singlet is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
De stof wordt bij lage temperatuur geverfd, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert, terwijl de kleur langer blijft glanzen.
Een functioneel singlet dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
(incl. BTW)
De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft ADV Essence 2 hardloopshirt lange mouw oranje heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.