Uitverkoop
De Craft Advanced Subz hardloopshirt is een zeer functionele hardlooptop met lange mouwen en rits die je warm en comfortabel houdt tijdens intensieve trainingen op koude dagen.
Dit geavanceerde hardloopkledingstuk is gemaakt van functioneel polyester jersey met lusjes op de rug voor extra comfort en warmte.
Daarnaast zorgt mesh bij de oksels voor verbeterde ventilatie, terwijl omgeslagen mouwuiteinden met duimgrip je handen warm houden.
€49,95
€32,95Je bespaart €17,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Zacht en functioneel polyester jersey met lusrug (French terry)
- Polyester mesh aan oksels en binnenkant hals
- Coltrui met blinde rits en knoopsluiting aan de binnenkant
- Omgeslagen mouwuiteinden met duimgreep
- Geweven zak op linkermouw
- Duimgreep aan mouwuiteinden
Materiaal:
47% Polyester 42% Wool 11% Polyamide
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt mouwloos blauw heren
(1914794-376000)
Ontdek de Craft ADV Essence 2 hardloopshirt mouwloos lichtgewicht, ademend en functioneel. Het Craft ADV Essence 2 is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar een lichtgewicht en ademend shirt dat optimale bewegingsvrijheid biedt. Dit mouwloze shirt is ideaal voor intensieve trainingen en warme dagen, waarbij ventilatie en comfort essentieel zijn.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion Tank Top zwart dames
(1269-BLK)
De Fusion Tank Top is ontworpen voor ultieme bewegingsvrijheid, ademend comfort en een stijlvolle, sportieve uitstraling. Deze top combineert functioneel design met een verfijnde pasvorm, zodat jij je op je best voelt – tijdens een intensieve training, een yogasessie of een ontspannen dag onderweg. De lichtgewicht, ademende stof voert zweet snel af en houdt je lichaam droog, zelfs tijdens de meest veeleisende workouts. Dankzij de zachte, elastische structuur beweegt de top moeiteloos met je mee, terwijl de gladde naden wrijving voorkomen en een heerlijk comfortabel gevoel bieden.
€66,95
€58,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw grijs heren
(1914792-985000)
Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt lange mouw wit dames
(1914797-900000)
Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt lange mouw is gemaakt voor wie geen concessies wil doen aan comfort, performance en stijl. Dit lichtgewicht shirt is ontworpen om met je mee te bewegen, of je nu een rustige duurloop doet of alles geeft tijdens een intervaltraining. Met ademend vermogen, sneldrogende eigenschappen en een sportieve pasvorm ondersteunt dit shirt je bij elke stap – en dat op een verantwoorde manier, dankzij het gebruik van gerecycled materiaal.
€34,95
€29,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw donkergroen dames
(1914798-664000)
Het Craft ADV Essence 2 hardloopshirt korte mouw tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Fusion C3 Zip Neck donkergrijs dames
(0155-GRD)
De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft Advanced Subz hardloopshirt lange mouwen zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.