
De Craft Advanced Subz Wool 2 hardloopshirt is een hardloop t-shirt met lange mouwen, ontworpen voor intensieve trainingen op kille herfst- en winterdagen.
Deze geavanceerde turtleneck tee is gemaakt van zacht en functioneel polyester en merino wol jersey.
De wol houdt je warm terwijl het polyester zorgt voor een efficiënt vochttransport om je droog te houden.
Daarnaast is het kledingstuk voorzien van mesh aan de zijkanten en oksels voor verbeterde ventilatie.
€59,95
€42,95Je bespaart €17,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Zacht en verwarmend polyester en merinowol jersey
- Polyester mesh aan de zijkanten en onder de mouwen
- Coltrui gevoerd met polyester mesh voor extra comfort
- Reflecterende details aan de mouwuiteinden
- Duimgreep aan mouwuiteinden
Materiaal:
47% Polyester 42% Wool 11% Polyamide
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloop Singlet 2 ongeëvenaard ademend vermogen en lichtgewicht comfort. Het Craft Pro Hypervent Hardloop Singlet 2 is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar ultiem comfort, ademend vermogen en een lichtgewicht design. Dit singlet biedt de perfecte balans tussen functionaliteit en prestaties, zodat jij het meeste uit je training of wedstrijd haalt, ongeacht de omstandigheden.
€44,95
€38,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Als je tijdens je zomerse hardlooptochten geen last wilt hebben van de hitte, dan is de Odlo Run Easy hardloopshirt iets voor jou. Een zachte, lichtgewicht Run Easy-tanktop voor dames perfect om je fris en droog te houden. De ongelooflijk zachte gemêleerde stretchjersey heeft een praktische racerback, verbeterde vochtregulatie en geweldig langdurig draagcomfort.
€59,95
€39,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de nieuwste 2XU Core Compression Long Sleeve volledige Compressie Ondersteuning voor Bovenlichaam. De Core Compression Long Sleeve biedt volledige compressie-ondersteuning voor het bovenlichaam, wat zorgt voor betere houdingsbewustzijn, een sterkere prestatie en een verlaagd risico op blessures.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
De Fusion C3 midlayer is een super comfortabel en veelzijdig trainingsshirt met lange mouwen.
Dit veelzijdig trainingsshirt is te gebruiken voor de meeste trainingen, zowel binnen als buiten en tevens zeer geschikt als basislaag en ook als tussenlaag.
Het sweatshirt is gemaakt in het zeer technische C3 materiaal, dat zweet actief van de huid wegtrekt naar de buitenzijde van de stof.
Hierdoor ervaar je dat je huid droger blijft en een meer stabiele lichaamstemperatuur heeft, waardoor je een hoger comfort beleeft je hierdoor nog meer comfort.
Aanbevolen voor buitenactiviteiten, trainingen en het dagelijks leven.
Dit sweatshirt is de perfecte keuze voor bij je C3-tights of S1-jack.
€94,95
€74,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Het Fusion Nova T-shirt is een actief zweettransporterend hardloopshirt.
Het is extreem comfortabel en zacht.
De stof voert vocht actief weg van je huid en is zeer sneldrogend en blijft niet aan de huid plakken tijdens activiteit.
Het materiaal is tevens gemaakt met mechanische stretch zonder gebruik te maken van elastische garens en dat geeft het shirt een lange levensduur en onverminderde prestaties gedurende deze levensduur.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft Advanced Subz Wool 2 lange mouw hardloopshirt heren zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.