Craft Brilliant 2.0 thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart dames  1904316-9999 Uitverkoop

Craft Brilliant 2.0 thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart dames

1904316-9999 | Schrijf de eerste review! 31404 31404 7318572581586

Het Craft Brilliant 2.0 thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart dames is gemaakt om je ook in de gure omstandigheden toch lekker te laten lopen!

Het Shirt is aan de voorzijde voorzien van een windblocker die je core comfortabel en warm houdt.

De binnenzijde is voorzien van een thermische zachte stof die heerlijk warm aanvoelt.

Het shirt heeft een ergonomische pasvorm wat ervoor zorgt dat het niet alleen super goed zit, maar ook natuurlijk een optimale bewegingsvrijheid garandeert.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

79 €79,-

Je bespaart €20,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Craft Brilliant 2.0 thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart dames

Het Craft Brilliant Thermal Wind Shirt met Lange mouwen is gemaakt om je ook in de gure omstandigheden toch lekker te laten lopen! Het Shirt is aan de voorzijde voorzien van een windblocker die je core comfortabel en warm houdt. De binnenzijde is voorzien van een thermische zachte stof die heerlijk warm aanvoelt.

Het shirt heeft een ergonomische pasvorm wat ervoor zorgt dat het niet alleen super goed zit, maar ook natuurlijk een optimale bewegingsvrijheid garandeert. Het shirt heeft een wat langere rits die het aan en uittrekken vergemakkelijkt, en je van de nodige ventilatie kan voorzien

Eigenschappen:
- Dames hardloopshirt met lange mouwen
- Reflecterende details rondom!
- Windblocker aan de voorzijde
- Goed ademend vermogen
- Ergonomische pasvorm
- Maximale bewegingsvrijheid
- Halve rits aan de voorzijde
- Zachte comfortabele binnenvoering

Specificaties
  • Merken Craft
  • Compressie Zonder compressie
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft ADV Essence 2 hardloop singlet donkergroen dames 16% Korting Craft ADV Essence 2 hardloop singlet donkergroen dames (1914796-664000)

Ontdek de Craft ADV Essence 2 hardloop singlet licht, ademend en gemaakt om te presteren. Ga voor comfort en performance met de Craft ADV Essence 2 hardloop singlet voor dames. Dit hoogwaardige singlet combineert een sportieve pasvorm met slimme ventilatie, waardoor jij koel en gefocust blijft – zelfs tijdens je meest intensieve runs.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Fusion C3 Zip Neck lichtgrijs dames 10% Korting Fusion C3 Zip Neck lichtgrijs dames (0155-GRE)

De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€94,95

€84,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion Tempo! Run Singlet wit/grijs heren Fusion Tempo! Run Singlet wit/grijs heren (1127-WHG)

De Fusion Tempo! Singlet is een wedstrijdshirt in een atletische pasvorm voor hardlopen en natuurlijk ook voor snelle trainingen in de zomerhitte. Het lichtgewicht en zachte rekbare materiaal is comfortabel ademend, sneldrogend en heeft uitstekende vochtafvoerende eigenschappen.

Tevens is de singlet zeer rekbaar met optimale beweeglijkheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€66,95

 (incl. BTW)

Craft Essence slim hardloopshirt SS zwart dames 12% Korting Craft Essence slim hardloopshirt SS zwart dames (1908767-999000)

De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€39,95

€34,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Fusion Tank Top bordeaux dames Fusion Tank Top bordeaux dames (1269-BOR)

De Fusion Tank Top is ontworpen voor ultieme bewegingsvrijheid, ademend comfort en een stijlvolle, sportieve uitstraling. Deze top combineert functioneel design met een verfijnde pasvorm, zodat jij je op je best voelt – tijdens een intensieve training, een yogasessie of een ontspannen dag onderweg. De lichtgewicht, ademende stof voert zweet snel af en houdt je lichaam droog, zelfs tijdens de meest veeleisende workouts. Dankzij de zachte, elastische structuur beweegt de top moeiteloos met je mee, terwijl de gladde naden wrijving voorkomen en een heerlijk comfortabel gevoel bieden.  

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€66,95

 (incl. BTW)

2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw White/No Logo Dames 10% Korting 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw White/No Logo Dames (WA6401A-WHT/NLO)

Ontdek de nieuwste 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw volledige Compressie Ondersteuning voor Bovenlichaam. De 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw biedt volledige compressie-ondersteuning voor het bovenlichaam, wat zorgt voor betere houdingsbewustzijn, een sterkere prestatie en een verlaagd risico op blessures.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€79,99

€71,95

  Je bespaart €8,04 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft Brilliant 2.0 thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.