5% Korting
De Craft Cover thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart/shout heren is een goede keuze voor herfst en winter hardlopers die ook in barre omstandigheden door blijven gaan.
Het lange mouw thermische shirt is gemaakt van een warm, windproof en waterafstotend materiaal en heeft voorgevormde armen voor een perfecte bewegingsvrijheid.
Uitgevoerd met een halve rits op de voorzijde voor gemakkelijke ventilatie op de borst.
€89,95
€84,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Cover thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart/shout heren
De Craft Cover thermische wind top is een goede keuze voor herfst en winter hardlopers die ook in barre omstandigheden door blijven gaan. Het lange mouw thermische shirt is gemaakt van een warm, windproof en waterafstotend materiaal en heeft voorgevormde armen voor een perfecte bewegingsvrijheid. Uitgevoerd met een halve rits op de voorzijde voor gemakkelijke ventilatie op de borst.
Eigenschappen:
- Ergonomische pasvorm, sluit goed aan en zorgt voor optimale bewegingsvrijheid
- Windproof materiaal beschermd je lichaam in windige omstandigheden.
- Elastisch materiaal dat met je lichaam mee beweegt zorgt voor de beste bewegingsvrijheid.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion C3 Zip Neck blauw dames
(0155-NIB)
De Fusion C3 Zip Neck is een geweldige toevoeging aan je hardloopgarderobe. De van verfijnde materialen ontworpen zip neck is een veelzijdige klassieker die je kunt gebruiken als tussenlaag tijdens koude winterse runs of als buitenste laag over een vochtafvoerende baselayer. Je kunt je C3 Zip Neck ook gebruiken voor en na je training, opwarmen of voor buitenactiviteiten en ontspanning. Het shirt is zacht en comfortabel. Hij zorgt voor snelle en goede vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt, tijdens of na de activiteit.
(incl. BTW)
33% Korting
Odlo Run Easy Warm (zip) Millennium Element hardloopshirt lange mouw rood dames
(313261-30753)
De Odlo Run Easy Warm Zip Millennium Element hardloopshirt is de perfecte tussenlaag. De hoody is gemaakt van een lichtgewicht stof en zit erg comfortabel. Het hardloopshirt houd je goed warm tijdens je training op de koudere dagen van het jaar. De wafelstructuur zorgt dat het shirt met je lichaam meebeweegt en daarom comfortabel blijft aanvoelen. Ideaal te gebruiken als tussenlaag of als trui. Ook beschikt het hardloopshirt over een handige (korte) rits voor extra isolatie wanneer je het te warm krijgt.
€64,95
€42,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
Fusion SLi LS shirt wit/zwart heren
(1051-WHT)
De Fusion SLi LS shirt semi-strak en superlicht T-shirt met lange mouwen en hoge zonbescherming op warme zonnige dagen tijdens het hardlopen of andere buitenactiviteiten.
Het speciaal ontwikkelde, technische SLi-materiaal reguleert de temperatuur en is comfortabel onder alle omstandigheden.
(incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 zwart heren
(1914792-999000)
Het Craft ADV Essence hardloopshirt korte mouw 2 tilt je hardlooprondes naar een hoger niveau. Dit technisch geavanceerde shirt is speciaal ontworpen voor comfort tijdens elke run, met een moderne, sportieve uitstraling én duurzame materialen. Ideaal voor wie elke kilometer telt – of je nu traint voor een wedstrijd of gewoon lekker buiten beweegt.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Fusion C3 T-shirt blauw dames
(0274-SBL)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
10% Korting
2XU Light Speed Tech hardloopsinglet Zwart Reflecterend Heren
(MR7151A-BLK/BRF)
De 2XU Light Speed Tech hardloopsinglet is ontworpen voor de serieuze sporter die koel en comfortabel wil blijven, zelfs tijdens de intensiefste trainingen. Dankzij de geavanceerde ventilatiezones op de bovenste borst en rug krijg je gerichte luchtcirculatie op de plekken waar je het het meeste nodig hebt.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft Cover thermal wind hardloopshirt lange mouw zwart/shout heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.