
Het Craft Pro Hypervent shirt is een hardloopshirt met korte mouwen.
Het T-shirt is ontworpen voor je meest intensieve runs en trainingen.
Dankzij het geperforeerde materiaal blijf je koel en droog.
Het geeft een zeer hoog ademend vermogen en voert vocht goed af.
Maak je geen zorgen over irritatie door schurende naden.
De naden zijn getaped voor een minimale kans op irritatie.
Het T-shirt is zeer licht van gewicht en geeft maximale bewegingsvrijheid.
Het Pro Hypervent T-shirt is ideaal om te dragen tijdens je intensieve korte runs of juist tijdens je lange duurloop.
€44,95
€21,95Je bespaart €23,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Ademende stof
- Vochtafvoerend
- Getapete naden voor minimale kans op irritatie
- Licht van gewicht
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Ontdek de nieuwste 2XU Core Compression hardloopshirt volledige Compressie Ondersteuning voor Bovenlichaam. De 2XU Core Compression hardloopshirt biedt volledige compressie-ondersteuning voor het bovenlichaam, wat zorgt voor betere houdingsbewustzijn, een sterkere prestatie en een verlaagd risico op blessures.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
Ontdek de Craft ADV Essence Hardloop Singlet 2 Licht, ademend en gemaakt om te presteren. Ga voor comfort en performance met de Craft ADV Essence Hardloop Singlet 2 voor dames. Dit hoogwaardige singlet combineert een sportieve pasvorm met slimme ventilatie, waardoor jij koel en gefocust blijft – zelfs tijdens je meest intensieve runs.
€29,95
€25,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 ongeëvenaard comfort en prestaties. Het Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 is de ideale keuze voor hardlopers die op zoek zijn naar een lichtgewicht, ademend shirt dat zowel prestaties als comfort biedt. Dit shirt is ontworpen met geavanceerde ademende technologie en biedt de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit, zodat je het meeste uit je run kunt halen.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Geef je outdoorprestaties een boost met de 2XU Ignition compression long sleeve, die je van start tot finish warm en ondersteund houdt.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Fusion C3 singlet is voor zowel binnen als buiten en te gebruiken voor allround trainingen.
De C3-singlet is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
De stof wordt bij lage temperatuur geverfd, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert, terwijl de kleur langer blijft glanzen.
Een functioneel singlet dat lang meegaat voor zowel training als wasmachine.
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > Craft PRO Hypervent shirt zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.