
De 2XU Compressie short 2015 wit heren MA1931b is voor training, wedstrijd en recreatie.
De compressie stimuleert de zuurstofrijke doorbloeding van de spieren en afvoer van afvalstoffen.
Dit geeft meer kracht, uithoudingsvermogen en minder spierbeschadiging.
Herstellen na een trainingsinspanning gaat hierdoor drastisch sneller waardoor de training eerder en intensiever hervat kan worden.
€79,90
€64,95Je bespaart €14,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compressie short 2015 wit heren MA1931b
De 2XU compressie short heren is voor training, wedstrijd en recreatie. De compressie stimuleert de zuurstofrijke doorbloeding van de spieren en afvoer van afvalstoffen. Dit geeft meer kracht, uithoudingsvermogen en minder spierbeschadiging. Herstellen na een trainingsinspanning gaat hierdoor drastisch sneller waardoor de training eerder en intensiever hervat kan worden. Door toepassing van UPF 50+ Sun Protection weerkaatst de stof UV-straling en absorbeert de compressiebroek veel minder zon warmte. De garens zijn voorzien van zogenaamt 'moisture management', Dit zorgt voort een snelle verdamping van transpiratievocht waardoor de compressiebroek aanzienlijk droger blijft tijdens het sporten.
2XU Compressie Sportkleding is geschikt voor diverse toepassingen voor wielrennen, mountainbiken, lopen, trialrunning, ski, golf enzovoorts. Onafhankelijke studies hebben bewezen dat compressie kleding een bijdrage kan leveren op zowel trainingsgebied als recuperatiegebied.
Eigenschappen:
- Krachtige PWX Weight 105D textiel en PWX Flex 70D cirkulair geweven textiel met 360 graden stretch voor maximaal spierondersteuning en bloedcirculatie.
- Maximaliseer prestaties op training en wedstrijd voor langere periodes terwijl u spiermoeheid en schade sterk vermindert.
- Vocht regulerend, ademend, antibacterieel en SPF50+ zon bescherming.
Geschikt voor:
- Trainen en competitie
- Zowel actief als herstel gebruik
- Lopen, wandelen, hiken
- Gym, Fitness, crossfit
- Paddle & Watersporten
- Sneeuw/outdoor sporten
- Bal sporten/ zaalsporten
Materiaal:
PWX FLEX
Materiaal samenstelling:
80 % Nylon en 20 % Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloopbroek Kort 2 ultiem comfort en ademend vermogen. De Craft Pro Hypervent Hardloopbroek Kort 2 is de ideale keuze voor hardlopers die zowel prestatie als comfort hoog in het vaandel hebben staan. Deze korte hardloopbroek is ontworpen met geavanceerde technologieën die je helpen om koel en droog te blijven, zelfs tijdens de meest intensieve trainingen en lange runs.
€54,95
€46,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Fusion Run Shorts is een lichtgewicht split-short inclusief binnenbroek voor een optimale hardloop ervaring. Een lichte en rekbare splitshort met High Performance binnenbroek, puur voor hardlopen. De run short is actief zweet transporterend, zodat je altijd droog en comfortabel bent. De binnenbroek heeft de functionele FUSION-zakken aan de zijkanten. Deze broek is sterk aan te bevelen voor hardlopen.
€94,95
€83,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Craft Squad Hotpants is een perfecte korte broek om mee te hardlopen. In de broekzit aan de achterkant eenzak voor het opbergen van sleutels en een telefoon. De V-vormige tailleband biedt deze korte hardloopbroek een optimaal draagcomfort.
€19,95
€17,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft ADV Essence 2-in-1 hardloopbroek kort 2 comfort en prestatie in één hardloopbroek kort. De Craft ADV Essence 2-in-1 hardloopbroek kort is speciaal ontwikkeld voor hardlopers die op zoek zijn naar maximale bewegingsvrijheid, ventilatie en ondersteuning in één kledingstuk. Het doordachte 2-in-1 ontwerp combineert een los vallende, lichtgewicht buitenbroek met een aansluitende binnenbroek die extra steun biedt tijdens het lopen. Ideaal voor zowel korte als lange afstanden, of je nu traint voor een wedstrijd of je dagelijkse rondje loopt.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Short Training Tights is speciaal ontworpen voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met een extra hoge taille voor een specifieke womens-fit.
Het speciale C3-materiaal zorgt voor snelle en effectieve vochtafvoer, zodat je nooit koud en vochtig wordt tijdens of na de activiteit.
Tegelijkertijd garandeert de samenstelling en verwerking van de stof een optimale pasvorm die met de tijd behouden blijft.
Ze hebben natuurlijk de functionele Fusion-zijzakken die de inhoud dicht bij het lichaam houden zonder de bewegingspatronen te hinderen.
€66,95
€59,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Ontdek de 2XU Core Compression 5 Inch Game Day Shorts Maximale Prestaties op Wedstrijddagen Met minder logo's om te voldoen aan de competitievoorschriften en een kortere lengte, kunnen de Core Compression 5" Game Day Shorts discreet onder elk uniform gedragen worden om je prestaties op de wedstrijddag te maximaliseren.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken kort > 2XU Compressie short wit heren MA1931b 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.