
De 2XU Compressie short zwart/zilver heren MA1931b is voor training, wedstrijd en recreatie.
De compressie stimuleert de zuurstofrijke doorbloeding van de spieren en afvoer van afvalstoffen.
Dit geeft meer kracht, uithoudingsvermogen en minder spierbeschadiging.
Herstellen na een trainingsinspanning gaat hierdoor drastisch sneller waardoor de training eerder en intensiever hervat kan worden.
€79,90
€55,-Je bespaart €24,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compressie short zwart/zilver heren MA1931b
De 2XU compressie short heren is voor training, wedstrijd en recreatie. De compressie stimuleert de zuurstofrijke doorbloeding van de spieren en afvoer van afvalstoffen. Dit geeft meer kracht, uithoudingsvermogen en minder spierbeschadiging. Herstellen na een trainingsinspanning gaat hierdoor drastisch sneller waardoor de training eerder en intensiever hervat kan worden. Door toepassing van UPF 50+ Sun Protection weerkaatst de stof UV-straling en absorbeert de compressiebroek veel minder zon warmte. De garens zijn voorzien van zogenaamt 'moisture management', Dit zorgt voort een snelle verdamping van transpiratievocht waardoor de compressiebroek aanzienlijk droger blijft tijdens het sporten.
2XU Compressie Sportkleding is geschikt voor diverse toepassingen voor wielrennen, mountainbiken, lopen, trialrunning, ski, golf enzovoorts. Onafhankelijke studies hebben bewezen dat compressie kleding een bijdrage kan leveren op zowel trainingsgebied als recuperatiegebied.
Eigenschappen:
- Krachtige PWX Weight 105D textiel en PWX Flex 70D cirkulair geweven textiel met 360 graden stretch voor maximaal spierondersteuning en bloedcirculatie.
- Maximaliseer prestaties op training en wedstrijd voor langere periodes terwijl u spiermoeheid en schade sterk vermindert.
- Vocht regulerend, ademend, antibacterieel en SPF50+ zon bescherming.
Geschikt voor:
- Trainen en competitie
- Zowel actief als herstel gebruik
- Lopen, wandelen, hiken
- Gym, Fitness, crossfit
- Paddle & Watersporten
- Sneeuw/outdoor sporten
- Bal sporten/ zaalsporten
Materiaal:
PWX FLEX
Materiaal samenstelling:
80 % Nylon en 20 % Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Craft Pro Hypervent Split Hardloopbroek Kort 2 maximale bewegingsvrijheid en ademend comfort. De Craft Pro Hypervent Split Hardloopbroek Kort 2 is de perfecte keuze voor hardlopers die op zoek zijn naar de ultieme combinatie van comfort, ademend vermogen en bewegingsvrijheid. Dankzij het innovatieve ontwerp en de ademende materialen biedt deze korte hardloopbroek alles wat je nodig hebt om je prestaties te verbeteren en je run optimaal te beleven.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Stretch Short (5 inch) is een van onze favoriete hardloopshorts. De short heeft korte pijpen en een binnenbeenlengte van ongeveer 12,5 cm. De broek is voorzien van een elastische stof wat bewegingsvrijheid optimaliseert. Aan de achterkant is de broek voorzien van verborgen zakken. De reflecterende details bieden de broek een uitstekende zichtbaarheid.
€54,95
€46,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Shorts Pocket zijn voorzien van ruime zakken, wat ze extra veelzijdig maakt als sportshorts. Ze zijn licht van gewicht en rekbaar, waardoor ze optimale bewegingsvrijheid en hoog draagcomfort bieden, met een focus op uitstekende zweetafvoer en snel drogen. Een paar lange shorts in een normale pasvorm, perfect geschikt voor vrijwel elke activiteit: hardlopen, trainen, padel tennis - noem maar op Met een verstelbare tailleband met trekkoord kun je de pasvorm naar wens aanpassen. Daarnaast is er een klein vlaglogo op de dij te vinden. Kortom, een paar grondig geteste en duurzame shorts die in vele situaties inzetbaar zijn en jarenlang meegaan.
(incl. BTW)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardlooprokje 2 stijl en comfort voor de serieuze hardloper. Het Craft Pro Hypervent Hardlooprokje 2 combineert de beste eigenschappen van een sportieve broek en rok, zodat je niet alleen comfortabel, maar ook stijlvol kunt hardlopen. Dit hardlooprokje is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar bewegingsvrijheid, ademend vermogen en een sportieve uitstraling.
€54,95
€46,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Craft Pro hypervent long shorts 2 is een trainingsbroek van functionele stof die superieur vochttransport biedt voor maximale prestaties.
€55,-
€45,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardlooprokje 2 stijl en comfort voor de serieuze hardloper. Het Craft Pro Hypervent Hardlooprokje 2 combineert de beste eigenschappen van een sportieve broek en rok, zodat je niet alleen comfortabel, maar ook stijlvol kunt hardlopen. Dit hardlooprokje is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar bewegingsvrijheid, ademend vermogen en een sportieve uitstraling.
€54,95
€46,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken kort > 2XU Compressie short zwart/zilver heren MA1931b
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.