SealSkinz Marsham Cold weather reflecterende fietshandschoenen grijs unisex  12124069-0000 14% Korting

SealSkinz Marsham Cold weather reflecterende fietshandschoenen grijs unisex

12124069-0000 | Schrijf de eerste review! 104048 104048

De Cold weather handschoenen zijn reflecterende, waterdichte handschoenen voor zwaar gebruik.

Ontworpen om een hoge mate van isolatie te bieden.

Te gebruiken in extreem koude omstandigheden.

Ontworpen met reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht.

Hoog technische handschoen met onder andere AX-suede en Primaloft isolatie materiaal.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€89,95

76,95 €76,95

Je bespaart €13,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Eigenschappen:
- Primaloft gold isolatie
- Gemaakt met AX-Suede stof op de handpalmen
- Waterdichte drielaags constructie
- Goed geïsoleerd, extra warm
- Duurzame handschoen
- Controle: Verlijmde voering en membraan op de handpalm en vingers voorkomen dat de voering verschuift
- Zichtbaarheid: reflecterend materiaal voor zichtbaarheid in omstandigheden met weinig licht
- Hoogwaardige Velcro sluiting voor afstellen pasvorm
- Grip en controle door middel van voorgevormde vingers en PU-Palm

Materiaal:
Outer: Buiten: 87% Polyester, 10% Polyurethaan, 3% Elastaan, 3% Elastane
Membraan: 100% Polyurethaan
Inner: 100% Polyester

AX Suede: 
Ontworpen om superieur anti schurende eigenschappen te bieden, terwijl de wateropname wordt verminderd. AX Suede is een van de hoogst slijtvaste stoffen op de markt van vandaag de dag en is bestand tegen de constante wrijving van een groot aantal activiteiten. Dit suède is minder vochtabsorberend, waardoor de controle die u hebt verbeterd.

Primaloft Gold:
Oorspronkelijk ontwikkeld in opdracht van het Amerikaanse leger als vervanging voor het reguliere dons, omdat dons water absorbeert en zijn isolerende eigenschappen verliest wanneer het nat is. De lichte en zachte Primaloft-isolatiekern zorgt voor miljoenen luchtruimten die in het microvezelnetwerk zweven. Waardoor de Primaloft -isolatie u warm houdt, zelfs in de natte omstandigheden.

Specificaties
  • Merken SealSkinz
  • Uitvoering Winterhandschoenen
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Unisex
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Categorie Sealskinz winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli merino w polo zwart dames 10% Korting Castelli merino w polo zwart dames (4524088-085)

Het Merino W Poloshirt is de perfecte keuze voor vrouwelijke fietsers die stijl en prestaties willen combineren. Dit verfijnde poloshirt biedt een klassieke uitstraling zonder in te boeten op comfort en functionaliteit.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€100,-

€89,95

  Je bespaart €10,05 (incl. BTW)

Fusion Hot X-Long Recharge Pants zwart dames 10% Korting Fusion Hot X-Long Recharge Pants zwart dames (1097-BLK)

De Fusion Hot X-Long Recharge Pants zijn perfect voor ontspanning en herstel op iets koudere dagen - en veelzijdig voor een actieve levensstijl buiten. De flexibele broek beschermt tegen wind en weer van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd, zodat je niet vochtig en koud wordt. Tegelijkertijd zul je een unieke bewegingsvrijheid ervaren alsof je niets aan hebt. De 2 ritssluiting-zakken aan de zijkant geven je de mogelijkheid om bijvoorbeeld je telefoon en andere spullen veilig op te bergen.

X-LONG = 4 cm extra beenlengte

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€134,95

€120,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Assos GT LS mid layer ondershirt lange mouw zwart unisex 31% Korting Assos GT LS mid layer ondershirt lange mouw zwart unisex (13.24.298.18)

Het Assos GT LS mid layer ondershirt lange mouw is een heerlijk warm ondershirt dat is ontworpen als een gewoon shirt met lange mouwen. Zo is er een rits over de volledige lengte aangebracht aan de voorzijde. Daardoor kun je tijdens het fietsen die ritsen verder open of dichtzetten om zo de temperatuur te reguleren. Bij zware inspanning zet je hem bijvoorbeeld wat verder open dan bij een rustige duurrit. Het ondershirt is zo gemaakt dat je er nog een base layer onder kunt dragen en een fietsjack erboven.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€144,95

€99,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Craft Core warm thermo onderkleding set zwart dames 35% Korting Craft Core warm thermo onderkleding set zwart dames (1909708-999000)

Deze Craft Core Warm thermo set is gemaakt van een zachte stof met geborstelde binnenkant voor optimale warmte en comfort De set is kanaal gebreid aan de boven en onderkant. Ook beschikt de set over een efficiënt vochttransport en flatlock-naden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€69,95

€44,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Core Dry Multi T-Shirt 2-Pack heren zwart 27% Korting Craft Core Dry Multi T-Shirt 2-Pack heren zwart (1914301-999000)

De Craft Core Dry Multi T-Shirt 2-Pack is een lichtgewicht en ademend hardloopshirt voor heren met een goede vochttransport. Voorkom een nat t-shirt van het zweten na een intensieve run door het sneldrogende materiaal dat perfect het overtollige vocht afvoert. Bovendien is de stof ademend en biedt het genoeg ventilatie, zodat je koel en droog blijft tijdens het sporten.

Het T-shirt heeft een ronde hals en korte mouwen en is een echte een shirt dat je wilt hebben door het klassieke en tijdloze ontwerp.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€54,95

€39,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

TechNiche HyperKewl koel beanie blauw 13% Korting TechNiche HyperKewl koel beanie blauw (6522-BL)

De TechNiche HyperKewl koel beanie blauw is gemaakt van comfortabel, polyester mesh met HyperKewl binnenmateriaal. HyperKewl is een heel (kost)effectieve technologie en werkt door water te combineren met het unieke en gepatenteerde HyperKewl superabsorptie koelweefsel. Het koelweefsel in de beanie maakt het mogelijk om kleding te produceren, die geleidelijk water door verdamping afgeeft om je op een comfortabele manier koel te houden. Het elastische paneel aan de achterkant waarborgt een comfortabele pasvorm voor iedereen. Let op: Het retourneren van dit product is niet meer mogelijk wanneer het in aanraking is geweest met water of andere vloeistoffen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€21,95

€18,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Onderkleding > Warmtekleding > SealSkinz Marsham Cold weather reflecterende fietshandschoenen grijs unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.