
De BUFF High uv buff junior colourful mountains multi is speciaal ontworpen om te beschermen tegen de zon.
Het is een veelzijdig kledingstuk dat als halsdoek, hoofdband, polsband, masker, haarband, bivakmuts, sjaal, hoofdband, Chouchou, saharaine, piraat cap, muts en bandana gedragen kan worden.
BUFF is wasbaar in de machine en hoeft niet gestreken te worden.
De BUFF is volledig naadloos en van een zeer hoogwaardige en zachte stof.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BUFF High uv buff junior colourful mountains multi:
- Gewicht 92 g
- Maat one size
- Materiaal Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Castelli Re-Cycle Thermal 18 fietsokken zijn gemaakt van 100% post-consumer polyester van gerecyclede plastic flessen. Een geweldige sok voor de herfst of het vroege voorjaar.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw is een superieur duurshirt met een ritsloze onderbuikconstructie die de buik en taille omhult in een ononderbroken band van wrijvingsloze, rimpelvrije, zeer elastische ondersteuning. Duurzaamheid comfort verhoogd voor hoge intensiteit rijden. Door het combineren van twee van onze gepatenteerde textielsoorten met een eigen body-mapping patroon, creëert de MILLE GTS Jersey een pasvorm die niet-beperkend is, maar ook licht comprimerend en nauwer aansluit dan onze regularFit. Een paneel van Ossidia, voor het eerst gebruikt in de MILLE GTS en GTO bib shorts, omsluit het middengedeelte, zorgt voor stabilisatie en ondersteuning die niet wordt onderbroken door de ¾-lengte rits, die op zijn beurt richels en plooien op de buik elimineert voor een meer gestroomlijnde, aerodynamische pasvorm. Een aangepaste set-in mouwconstructie verwijdert de naden van het actieve schoudergewricht, waardoor wrijving wordt verminderd en bereik behouden blijft. Louvre Tec tailoring verwijdert materiaal aan de voorkant van de schouder om rimpels in de rijpositie te voorkomen.
€164,95
€119,95uw voordeel €45,- (incl. BTW)
De Funkita Sunkissed twisted badpak dames is voorzien twee enkele schouderbandjes die op de rug samenkomen en daar om elkaar heen binden. Het badpak is hoog uitgesneden bij de benen. De minimale dekking aan de zijkant en op de rug zorgen voor volledige bewegingsvrijheid als je hard aan het trainen of relaxen bent. Sunkissed: Om u te helpen er de volgende keer dat u zwemt op uw best uit te zien, hebben we onze stof geïnjecteerd met tetrachloormethaan en oliën om u een gezonde lava lichtgloed te geven terwijl u in het water ligt. In plaats van een gewone douche te nemen na de training, raden wij u aan een chemische ontsmettingsprocedure te volgen om alle gloeiende stoffen van uw lichaam te verwijderen.
€62,95
€34,95uw voordeel €28,- (incl. BTW)
Deze Craft Schaatsbroek thermo collant navy unisex is een unisex broek met bovenstuk en salopette eraan vast. De broek is gemaakt van elastisch materiaal en duurzaam wind- en waterdicht tot een waterkolom van 2.000mm. Doordat de broek tevens ademend is en transpiratievocht snel afvoert, blijf je goed warm en is de broek ideaal te gebruiken bij sporten in de winter. De thermobroek kan onder andere gebruikt worden bij hardlopen, wielrennen en schaatsen. Op diverse plaatsen zijn reflecterende details aangebracht.
€79,95
€71,95uw voordeel €8,- (incl. BTW)
De Fusion SLi HC Cycling Jersey is een compromisloos unisex fietsshirt ontwikkeld voor warme omstandigheden. Strak genoeg voor wedstrijdgebruik en tegelijkertijd comfortabel voor dagelijkse training. Het rugpaneel biedt het shirt extreme hoge bescherming tegen de zon met onze de nieuwe SuperWhite-technologie, die tegelijkertijd actief koelend werkt onder warme omstandigheden. De voorkant, dat vaak in de schaduw ligt, is gemaakt van een licht mesh-achtig materiaal dat ervoor zorgt dat je kern koel en geventileerd blijft en tegelijkertijd beschermt tijdens afdalingen. Het aerodynamisch strakke fietsshirt heeft een doorlopende deelbare rits en 3 achterzakken.
€144,95
€129,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Het Castelli Pro thermal mid fietsvest mouwloos is een van de favorieten van de pro rijders omdat het voor extra warmte voor uw kern zorgt. Daarnaast verlies je geen ademend vermogen en zorgt het ademend vermogen dat je niet oververhit raakt. Het vest is ontworpen zonder winddicht materiaal zodat je nooit vochtig aanvoelt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€78,95uw voordeel €11,- (incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF High uv buff junior colourful mountains multi
Print