
De BUFF Hood buff trapped moonlite mauve beschermt je tegen de wind tijdens je outdoor activiteiten, zoals bij trailrunning, alpine skiën, MTBen of alpinisme.
De BUFF Baram is een echte eyecatcher voor zowel dame als heer.
De combinatie van col en capuchon maakt het zowel een hip als een functioneel item.
De hood is lekker warm en zacht door de mix van alpaca, wol en polyacryl.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Funkita diamond back badpak is het klassieke trainingsbadpak van Funkita met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Ik ben het Funkita Diamond back one piece die er al sinds dag één is en zonder op te scheppen het populairste badpak blijft.
(incl. BTW)
De Flapjack Havermout Bar is onlangs geremixt. Deze energiereep met havermout als basis, geeft een bijzonder lekkere smaakervaring. Even nét iets anders dan een Xtra Bar, maar ontzettend lekker en effectief! Wat er anders is: er is fructose toegevoegd voor een hogere koolhydraatopname, er zit geen palmolie in.
€35,95
€32,95uw voordeel €3,- (incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 EVO Stahlstern fietsshirt korte mouw is een ASSOS ereteken en is onderdeel van onze de “limited edition Cycling Art serie”. De Stahlstern is gebouwd op de geëvolueerde UMA GT C2 EVO basis. Ze hebben de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel vernieuwd, waardoor de druk is verminderd en de ademhaling is vereenvoudigd. De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat bijna 30% lichter is dan het mouwmateriaal van de vorige jersey, maar met behoud van de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie. De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het rijden.
€134,95
€119,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Het Sailfish Ultimate IPS plus 3 lange mouw wetsuit is weer een verbetering op zijn voorganger doordat Sailfish streeft om de top te halen. Door de toevoeging van Nano Aerodome - een uniek neopreen met luchtcellen in de heup, borst en nu ook in het beengebied heeft dit wetsuit 20% meer drijfvermogen dan zijn voorganger. Hierdoor heeft u met dit wetsuit een nog betere lichaamshouding in het water. Het hoogwaardige Nano Space Cell 2 neopreen zorgt voor een nog nooit eerder bereikte flexibiliteit en ideale hydrodynamica. De Avevia super dry binnen voering is een erg flexibel materiaal aan de binnenkant wat zorgt voor maximaal comfort en minimale waterabsorptie, wat de Ultimate IPS laat aanvoelen als een tweede huid. Het onderarmpaneel zorgt voor een nog beter gevoel wanneer je jezelf door het water “trekt”. Ga voor het record met de Sailfish Ultimate IPS Plus.
€1.049,-
€879,-uw voordeel €170,- (incl. BTW)
Dit Craft Thermo Schaatsjack windstopper flatlock zwart/blauw unisex is het beste craft schaatsjacket wat verkrijgbaar is! Gemaakt met een volledige windstopper op de voorzijde die je bovenlichaam heerlijk op temperatuur houdt en beschermt tegen de wind. Veel schaatsers hebben warmte problemen en dit jacket houdt je lichaam uistekend warm tijdens de koudste schaats tochten. De binnenzijde is uitgevoerd met een thermo geborsteld materiaal en voelt heerlijk zacht aan. Tevens met een waterafstotende buitenlaag, mocht er een regenbui komen ben jij beschermt!
€139,95
€98,95uw voordeel €41,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€59,95
€49,95uw voordeel €10,- (incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF Hood buff trapped moonlite mauve
Print