
De BUFF Original buff woodland BDU is nuttig, comfortabel, plezierig, multifunctioneel én biedt bescherming tegen kou, wind of zon.
Het is een veelzijdig kledingstuk dat als sjaal, muts, hoofddoek, hoofdband, masker of skimasker gedragen kan worden.
Buff kan in de wasmachine gewassen worden en hoeft niet gestreken te worden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BUFF Original buff woodland BDU:
- Materiaal: 100% Polyester Microfibre
- Gewicht: 35 gram
- Afmetingen: 52cm x 24.5cm
- Maat: one size fits all
- Geen irriterende stiknaden
- Wasbaar in wasmachine en kreukvrij
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos Uma GT Fietsshirt is geschikt voor de zeer hete dagen. Het shirt is gemaakt van comfortabel, ademend materiaal met de nieuwe SkinFoil laag. Hierdoor ontstaat de perfecte pasvorm en optimaal draagcomfort. Dit shirt dat naadloos om je lichaam valt, maar nergens knelt en fantastisch ademt. Je merkt bijna niet dat je dit shirt aan hebt! De rug heeft reflecterende elementen en drie zakken waarvan één zakje met een safety rits voor bijvoorbeeld een smartphone.
€99,95
€64,95uw voordeel €35,- (incl. BTW)
Het Castelli Gabba RoS fietsshirt is er nu in een versie met volledige grafische bedrukking! Dit shirt is de 4e generatie van het klassieke fietsshirt dat bedacht is door Castelli. Met een betere bescherming tegen vocht en water dan ooit tevoren en een warme geborstelde binnenkant. De rekbare stof op de rug geeft het shirt veel bewegingsvrijheid en een goed ademend vermogen De Gabba heeft afgeplakte schoudernaden, een bedekte YKK Vislon rits, 2 achterzakken en een verlengde rug met reflecterend paneel. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€119,95uw voordeel €80,- (incl. BTW)
De BTTLNS Saferswimmer veiligheid verlichte zwemboei Scamander 2.0 is de vernieuwde versie van de welbekende Saferswimmer met 3-step eco-friendly security LED verlichting, nu met 4 led-strips in plaats van 2 zodat je extra zichtbaar bent. Neem je persoonlijke uitrusting en waardevolle spullen mee tijdens het zwemmen in het vernieuwde waterdichte compartiment. Ook beschikt de scamander 2.0 over een refelcterende print voor extra veiligheid en zichtbaarheid.
€79,95
€34,95uw voordeel €45,- (incl. BTW)
Ben je op zoek naar een hardlooplamp die goed verlicht? Dan is de Wowow Running Light Night Eye echt iets voor jou.
De krachtige straal van deze lamp kan je zelf richten, zo verlicht je de grond voor je altijd tot 20 meter ver.
(incl. BTW)
De Craft Advanced Lumen Arm warmer is een wind- en waterbeschermende armwarmer. Deze armwarmers hebben een geborstelde binnenkant voor warmte en comfort op de huid. De ergonomische vorm zorgt voor een optimaal draagcomfort. De armwarmers hebben viervoudige stretch en elastische siliconengrippers welke de warmers op hun plaats houden. De reflecterende print biedt extra zichtbaarheid.
€59,95
€53,95uw voordeel €6,- (incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibtight is bedoeld als jouw eerste keuze voor nagenoeg alle tochten in de winter. Elk detail, elke stof, elke naad zal je winterse rij-ervaring beter maken. Dit is de tight voor frisse tot koude dagen. Niet voor bittere kou, wanneer je eerder kiest voor een Sorpasso of een Sorpasso Wind. Deze tight garandeert maximaal comfort op dagen waarop je warmte nodig hebt zonder dat het een overlevingstocht wordt — dagen waarop je lange duurritten afwerkt als voorbereiding op het seizoen. De meeste elementen van de tight zijn vervaardigd uit onze Nano Flex 3G-stof. Onze derde generatie van Nano Flex is weelderig zacht, warm en rekbaar. Maar ze biedt ook een uitstekend ademend vermogen, houdt de meeste wind buiten en omvat een aangepaste versie van de waterafstotende Nano Flex-afwerking. De onderbenen zijn uitgevoerd in onze lichtere geweven Nano Flex-stretchstof met een licht geborstelde binnenkant en met een geavanceerde waterafstoting. De rest van de tight hielden we eenvoudig: minimalistische Free-bretels die je nauweljiks opmerkt en onbewerkte randen die voldoende rekbaar zijn om enkelritsen overbodig te maken. Dit zorgt voor meer comfort wanneer je overschoenen moet aantrekken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95uw voordeel €18,- (incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF Original buff woodland BDU
Print