
De BUFF Windproof Marc Márquez new antz black is ontworpen om je warm te houden in de koud en doordat de Buff vocht (zweet) van je huid afvoert, zult u koel blijven als het warm is.
Het is een veelzijdig kledingstuk dat als halsdoek, hoofdband, polsband, masker, haarband, bivakmuts, sjaal, hoofdband, Chouchou, saharaine, piraat cap, muts en bandana gedragen kan worden.
BUFF is wasbaar in de machine en hoeft niet gestreken te worden.
De BUFF is volledig naadloos en van een zeer hoogwaardige en zachte stof.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BUFF Windproof Marc Márquez new antz black:
- Zeer goed ademend materiaal en vochtregulerend.
- Stof die langer schoon en geurvrij blijft dankzij behandeling met Polygiene.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
De Ironman tri top mouwloos new olympic blauw heren is de verbeterde versie van de populaire olympic tri top van Ironman. De new olympic beschikt nog steeds over de fantastische eigenschappen die de oude versie zo geweldig maakten, maar met een aantal aanpassingen is deze top zelfs beter dan voorheen met een aantal aanpassingen. Het Vo2 max mesh paneel op de achterzijde zorgt voor een goede ventilatie waardoor de top super snel droog is als je uit het water komt, ook word zweet snel en effectief afgevoerd waardoor de top de hele race comfortabel blijft. De olympic top heeft geen rits maar dankzij zijn strakke pasvorm zit hij altijd als gegoten. Daarnaast beschikt de top over flatlock stitching (platte naden) en is hij voorzien van 2 mesh zakjes aan de achterzijde. Een top triathlon top voor een ongekend scherpe prijs!
€79,95
€34,95uw voordeel €45,- (incl. BTW)
De Evoc Chain cover kettinghoes zwart is een extra bescherming voor de ketting en past op de meeste racefietsen.
De kettinghoes biedt perfecte bescherming tegen vuil en beschadiging van de ketting op het frame tijdens transport.
Eigenschappen:
- Materiaal: P600/D PU coated
- Afmetingen: 65 x 27 cm
- Gewicht: 80 g
- Past op de meeste racefietsen
- Voorkomt vervuiling
- Met scheidingsflap tussen kettingkast en ketting
(incl. BTW)
De manier om goed gehydrateerd te blijven. Eenvoudige montage achter het zadel of rond de zadelpen waardoor hij op vrijwel elke fiets past. De houder bevat ook een plek om CO2 patronen te monteren.
€59,95
€53,95uw voordeel €6,- (incl. BTW)
Met dit Castelli Transition jacket ben je perfect uitgerust voor de steeds mildere winters. Het is Castelli's lichts gewicht winter fietsjacket en ze hebben de fleece binnenzijde vervangen door een licht gevoerd materiaal wat zorgt voor een zeer goede vochtregulatie. Dit jacket biedt een lagere isolatie dan normale jackets maar met een Gore Windstopper voorzijde en armen ben je in staat bijna alle omstandigheden door te komen. Tevens heeft dit jacket een zeer hoge stretch en vrijheid van beweging en dit maakt het jacket super comfortabel op wisselvallige dagen tussen herfst en winter. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€132,95uw voordeel €57,- (incl. BTW)
Het Orca Vitalis Neopreen Shorty is de evolutie van Openwater Core Swimskin. De Vitalis Shorty is een wetsuit met korte mouwen en korte pijpen dat is ontworpen voor zwemmen en ook geschikt is voor andere watersporten. De oranje Hi-Vis panelen geven je extra zichtbaarheid voor het beoefenen van open water zwemmen. De zeer resistente buitenstof in het beengedeelte maakt het duurzamer, terwijl de constructie volledige bewegingsvrijheid biedt en het wetsuit gemakkelijk aan en uit te trekken is.
(incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF Windproof Marc Márquez new antz black
Print