Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan.
De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen.
Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken.
Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken.
De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Water is essentieel voor een goede workout en om uitdroging tegen te gaan. Met de bidons van BTTLNS - beschikbaar in 500 en 750ml - weet je zeker dat je altijd voldoende gehydrateerd kan blijven.
BPA-vrij en gerecycled kunststof
De bidons van BTTLNS zijn gemaakt van BPA-vrij polypropyleen waardoor - bijvoorbeeld - je water niet naar plastic gaat smaken. Daarnaast proberen we goed na te denken over het gebruik van kunststof materialen en hebben we daarom voor onze bidons gekozen voor gerecycled kunststof.
Kenmerken
- Inhoud: 500ml
- Afmetingen: 19 x 7,4 cm
- Gegarandeerd 100% lekvrij
- Grote opening
- Draaidop met afsluitbaar tuitje
- Transparant, zodat je kan zien hoeveel er in de bidon zit
- Vaatwasser bestendig
Materiaal
- Hoogste kwaliteitsstandaarden: ISO9001 en ISO22000
- Gemaakt van gerecycled kunststof
- BPA-vrij
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Headband zwart
(0072-BLK)
De Fusion Headband is een brede en comfortabele hoofdband voor zowel mannen als vrouwen.
Je zult nooit koud en vochtig worden, tijdens of na activiteit, omdat het speciale materiaal van de hoofdband zorgt voor effectief zweettransport.
En met zijn grote rekbaarheid zit de hoofdband goed en blijft op zijn plaats.
3M reflecterende transfer in de nek zorgt voor meer zichtbaarheid.
(incl. BTW)
25% Korting
Craft ADV Bike Subzinsul Bibtight zwart dames
(1913657-999000)
De Craft ADV Bike Subzinsul Bibtight is een warme fietsbroek die is gemaakt voor intensieve ritten in koude winterse omstandigheden.
Deze technisch geavanceerde biblegging is voorzien van dubbele stoflagen aan de voorkant en een geborstelde binnenkant voor uitstekende warmte en comfort tijdens trainingen op ijzige winterdagen.
De koersbroek heeft ook een mesh biboplossing voor efficiënte ventilatie, een ritssluiting aan de broekspijpen voor eenvoudig aan- en uittrekken, reflecterende details en C2 Pad Women voor optimaal comfort tijdens lange ritten.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 mat-titanium
(2905090319)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
40% Korting
Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack rich red heren
(4523502-645)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€179,95Je bespaart €120,- (incl. BTW)
26% Korting
Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren MT
(WGBR398)
Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€369,-
€269,95Je bespaart €99,05 (incl. BTW)
30% Korting
Craft core training bra padded wit dames
(1913761-900000)
De Craft core training bra padded is een veelzijdige sportbeha met een nauwsluitende pasvorm, die uitstekende ondersteuning en comfort biedt tijdens trainingen van gemiddelde tot hoge intensiteit. Deze beha is vervaardigd uit duurzame, gerecyclede materialen en beschikt over uitneembare vullingen voor extra flexibiliteit.
€50,-
€34,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
Home | Spinningfietsen > Spinningfiets accessoires > BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.