BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

0323002-000 | Schrijf de eerste review! 89080 89080 8720647704865

Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan.

De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen.

Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken.

Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken.

De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
4,95 €4,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Water is essentieel voor een goede workout en om uitdroging tegen te gaan. Met de bidons van BTTLNS - beschikbaar in 500 en 750ml - weet je zeker dat je altijd voldoende gehydrateerd kan blijven.

BPA-vrij en gerecycled kunststof
De bidons van BTTLNS zijn gemaakt van BPA-vrij polypropyleen waardoor - bijvoorbeeld - je water niet naar plastic gaat smaken. Daarnaast proberen we goed na te denken over het gebruik van kunststof materialen en hebben we daarom voor onze bidons gekozen voor gerecycled kunststof.

Kenmerken
- Inhoud: 500ml
- Afmetingen: 19 x 7,4 cm
- Gegarandeerd 100% lekvrij
- Grote opening
- Draaidop met afsluitbaar tuitje
- Transparant, zodat je kan zien hoeveel er in de bidon zit
- Vaatwasser bestendig

Materiaal
- Hoogste kwaliteitsstandaarden: ISO9001 en ISO22000
- Gemaakt van gerecycled kunststof
- BPA-vrij

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Bidon
  • Kleur Transparant
  • Categorie BTTLNS Ornaments
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren 19% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren (TS23MAFS101)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€379,95

€304,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Funky Trunks Static Stack training jammer heren 27% Korting Funky Trunks Static Stack training jammer heren (FTS003M72069)

De Funky Trunks training jammer zwembroek heren is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar comfort, stijl en duurzaamheid tijdens het zwemmen. Deze jammer, gemaakt van gerecycled materiaal, biedt een perfecte dekking van heup tot knie, zodat je je volledig kunt concentreren op je prestaties in het water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€54,95

€39,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Community Function hardloopshirt korte mouw zwart dames 11% Korting Craft Community Function hardloopshirt korte mouw zwart dames (1907392-999000)

De Craft Community Function hardloopshirt

Bouw je teamgeest met dit klassieke functionele t-shirt ontworpen voor de meeste soorten teamsporten.

Gemaakt van zacht, lichtgewicht en sneldrogend materiaal dat zorgt voor een efficiënt vochttransport en veel comfort.

Perfect voor branding met club-, sponsor- of bedrijfslogo's.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€17,95

€15,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Brooks Ghost 17 hardloopschoenen zwart/wit dames Brooks Ghost 17 hardloopschoenen zwart/wit dames (1204311B090)

Ontdek de nieuwste Brooks Ghost 17 hardloopschoenen loop op wolken, kilometer na kilometer. Ervaar ultiem comfort en soepele demping met de Ghost 17, de nieuwste telg uit de bekroonde Ghost-serie van Brooks. Ontworpen voor neutrale lopers die betrouwbaarheid en comfort zoeken tijdens hun dagelijkse trainingen of lange duurlopen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€149,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GTO Bib Short S11 zwart heren Assos Mille GTO Bib Short S11 zwart heren (11.10.318.18)

De Assos Mille GTO Bib Short S11 staat voor het absolute topniveau in endurance comfort. Met een ultrazachte, verkoelende zeem, naadloze beengrippers en luxueuze compressie zijn deze bib shorts gemaakt voor lange dagen in het zadel. Verkrijgbaar in twee pijplengtes (standard en long +3 cm) voor een perfecte pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€349,95

 (incl. BTW)

Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ML 24% Korting Zone3 Advance lange mouw gebruikt wetsuit heren ML (WGBR395)

Het Zone3 Advance lange mouw wetsuit is al lang bekend als het beste instap model op de markt. Opnieuw is dit wetsuit met zijn verbeteringen een stap voorwaarts en bouwt het voort op het fundament van zijn voorganger. De belangrijkste vernieuwing is dat dit wetsuit nu ook uitgerust is met Yamamoto. Dit wetsuit is een briljant all-round wetsuit voor een geweldige prijs. De Advance is de perfecte keuze voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers. Het is een comfortabel wetsuit wat geschikt is voor prestatie gerichte trainingen en wedstrijden of voor uw ontspanning in het open water. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en is gerepareerd bij de rechteroksel. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€369,-

€279,95

  Je bespaart €89,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Spinningfietsen > Spinningfiets accessoires > BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.