BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

0323002-000 | Schrijf de eerste review! 89080 89080 8720647704865

Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan.

De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen.

Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken.

Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken.

De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
4,95 €4,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Water is essentieel voor een goede workout en om uitdroging tegen te gaan. Met de bidons van BTTLNS - beschikbaar in 500 en 750ml - weet je zeker dat je altijd voldoende gehydrateerd kan blijven.

BPA-vrij en gerecycled kunststof
De bidons van BTTLNS zijn gemaakt van BPA-vrij polypropyleen waardoor - bijvoorbeeld - je water niet naar plastic gaat smaken. Daarnaast proberen we goed na te denken over het gebruik van kunststof materialen en hebben we daarom voor onze bidons gekozen voor gerecycled kunststof.

Kenmerken
- Inhoud: 500ml
- Afmetingen: 19 x 7,4 cm
- Gegarandeerd 100% lekvrij
- Grote opening
- Draaidop met afsluitbaar tuitje
- Transparant, zodat je kan zien hoeveel er in de bidon zit
- Vaatwasser bestendig

Materiaal
- Hoogste kwaliteitsstandaarden: ISO9001 en ISO22000
- Gemaakt van gerecycled kunststof
- BPA-vrij

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Bidon
  • Kleur Transparant
  • Categorie BTTLNS Ornaments
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Essence slim hardloopshirt SS wit heren 28% Korting Craft Essence slim hardloopshirt SS wit heren (1908753-900000)

De Craft Advanced Essence slim hardloopshirt is een zacht en functioneel t-shirt gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training shirteen scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€34,95

€24,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

2XU Performance Visor zwart  15% Korting 2XU Performance Visor zwart (UQ6165f-BLK/BLK)

Met de 2XU Performance Visor bescherm je je ogen en gezicht tegen de zon en uv straling. De pet is aanpasbaar aan de maat van het hoofd. De klep van de pet is gemaakt van ademend materiaal zodat je hoofd lekker koel blijft.

Levering binnen 2-4 werkdagen

€19,95

€16,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw heren 37% Korting BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw heren (0120001-088)

Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€799,-

€499,95

  Je bespaart €299,05 (incl. BTW)

Castelli Polare 2 w bibtight zwart dames 38% Korting Castelli Polare 2 w bibtight zwart dames (4525540-010)

Met de Castelli Polare 2 w Bibtight blijf je warm en beschermd tijdens de koudste winterritten met deze winddichte fietstight. Het Polartec® AirCore™-materiaal aan de voorkant houdt de kou buiten, terwijl Thermoflex-fleece aan de achterkant voor extra warmte en bewegingsvrijheid zorgt. Het KISS Air2 Donna-zeem biedt optimaal comfort, zelfs tijdens lange ritten in de vrieskou. Perfect voor fietsers die geen winter overslaan en maximale prestaties willen leveren in elke temperatuur.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€220,-

€134,95

  Je bespaart €85,05 (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket zwart dames 9% Korting Fusion S2 Run Jacket zwart dames (0222-BLK)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€209,95

€189,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack blauw heren 35% Korting Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack blauw heren (4523506-424)

Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€269,95

€172,95

  Je bespaart €97,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Spinningfietsen > Spinningfiets accessoires > BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.