BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

0323002-000 | Schrijf de eerste review! 89080 89080 8720647704865

Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan.

De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen.

Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken.

Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken.

De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
4,95 €4,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Water is essentieel voor een goede workout en om uitdroging tegen te gaan. Met de bidons van BTTLNS - beschikbaar in 500 en 750ml - weet je zeker dat je altijd voldoende gehydrateerd kan blijven.

BPA-vrij en gerecycled kunststof
De bidons van BTTLNS zijn gemaakt van BPA-vrij polypropyleen waardoor - bijvoorbeeld - je water niet naar plastic gaat smaken. Daarnaast proberen we goed na te denken over het gebruik van kunststof materialen en hebben we daarom voor onze bidons gekozen voor gerecycled kunststof.

Kenmerken
- Inhoud: 500ml
- Afmetingen: 19 x 7,4 cm
- Gegarandeerd 100% lekvrij
- Grote opening
- Draaidop met afsluitbaar tuitje
- Transparant, zodat je kan zien hoeveel er in de bidon zit
- Vaatwasser bestendig

Materiaal
- Hoogste kwaliteitsstandaarden: ISO9001 en ISO22000
- Gemaakt van gerecycled kunststof
- BPA-vrij

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Bidon
  • Kleur Transparant
  • Categorie BTTLNS Ornaments
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced Essence stretch short zwart heren 26% Korting Craft Advanced Essence stretch short zwart heren (1908762-999000)

De Craft Advanced Essence Stretch Short (2 inch) is een van onze favoriete hardloopshorts. De short heeft korte pijpen en een binnenbeenlengte van ongeveer 5,5 cm. De broek is voorzien van een elastische stof wat bewegingsvrijheid optimaliseert. Aan de achterkant is de broek voorzien van verborgen zakken. De reflecterende details bieden de broek een uitstekende zichtbaarheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€49,95

€36,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren 10% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren (4524507-870)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

XLAB Hydroblade drinksysteem transparant XLAB Hydroblade drinksysteem transparant (2214)

De XLAB Hydroblade drinksysteem transparant biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica. Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg. De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt. Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€64,95

 (incl. BTW)

Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas heren 12% Korting Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas heren (10-03-001-054)

De Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€164,95

€144,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

TechNiche HyperKewl sport koelvest blauw 14% Korting TechNiche HyperKewl sport koelvest blauw (6529-BL)

Het TechNiche HyperKewl sport koelvest blauw is een koelvest met TechNiche's HyperKewl technologie. HyperKewl is een heel (kost)effectieve technologie en werkt door water te combineren met het unieke en gepatenteerde HyperKewl superabsorptie koelweefsel. Dit koelweefsel maakt het mogelijk om kleding te produceren die geleidelijk water door verdamping afgeeft om je op een comfortabele manier koel te houden. Lichtgewicht, eenvoudig te activeren en duurzaam! Let op: Het retourneren van dit product is niet meer mogelijk wanneer het in aanraking is geweest met water of andere vloeistoffen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€89,95

€76,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Wahoo Kicker Axis feet 31% Korting Wahoo Kicker Axis feet (660149)

Met de Wahoo Kicker Axis kun je het rijgevoel precies aanpassen naar jouw voorkeur, de feedback verbeteren én een meer realistische trainingsopstelling ervaren. De KICKR AXIS voet verbetert de natuurlijke beweging op de fiets door drukaanrakingspunten te minimaliseren, waardoor je minder snel vermoeid raakt en langer door kunt trainen. KICKR AXIS heeft drie opties, namelijk easy, medium en hard. Hierdoor zijn fietsers in staat om hun unieke rijstijl en voorkeuren aan te passen!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€54,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Spinningfietsen > Spinningfiets accessoires > BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.