BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

0323002-000 | Schrijf de eerste review! 89080 89080 8720647704865

Met de BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml zorg je er altijd voor dat je gehydrateerd op pad kunt gaan.

De draaidop heeft een afsluitbare trektuit die ervoor zorgt dat de bidon volledig lekvrij is en waardoor je gemakkelijk kan drinken tijdens bijvoorbeeld het fietsen en/of hardlopen.

Door de grote opening is de bidon makkelijk te vullen en tevens gemakkelijk - zelfs in de vaatwasser - schoon te maken.

Geschikt voor koude- en koolzuurhoudende dranken, maar niet voor warme dranken.

De bidon van BTTLNS past in elke universele bidonhouder en daar mag je mee gezien worden!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
4,95 €4,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Water is essentieel voor een goede workout en om uitdroging tegen te gaan. Met de bidons van BTTLNS - beschikbaar in 500 en 750ml - weet je zeker dat je altijd voldoende gehydrateerd kan blijven.

BPA-vrij en gerecycled kunststof
De bidons van BTTLNS zijn gemaakt van BPA-vrij polypropyleen waardoor - bijvoorbeeld - je water niet naar plastic gaat smaken. Daarnaast proberen we goed na te denken over het gebruik van kunststof materialen en hebben we daarom voor onze bidons gekozen voor gerecycled kunststof.

Kenmerken
- Inhoud: 500ml
- Afmetingen: 19 x 7,4 cm
- Gegarandeerd 100% lekvrij
- Grote opening
- Draaidop met afsluitbaar tuitje
- Transparant, zodat je kan zien hoeveel er in de bidon zit
- Vaatwasser bestendig

Materiaal
- Hoogste kwaliteitsstandaarden: ISO9001 en ISO22000
- Gemaakt van gerecycled kunststof
- BPA-vrij

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Bidon
  • Kleur Transparant
  • Categorie BTTLNS Ornaments
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Premio Black W short zwart dames 34% Korting Castelli Premio Black W short zwart dames (4521097-010)

De Castelli Premio Black W short is het resultaat van decennialang verbeteren en inoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Castelli Essenza fietsshirt korte mouw groen heren 35% Korting Castelli Essenza fietsshirt korte mouw groen heren (4522027-360)

De Castelli Essenza is een klassiek fietshirt met natuurlijke vezels die voldoet aan moderne prestatiekracht bij de van dit shirt. De poly/wol-stof is erg licht en heeft ook een erg goede vochtregulering en een natuurlijke look en textuur. De logo's zijn als patches geborduurd, de metalen ritstrekker vormt een kwalitatief detail en zelfs het elastiek aan de binnenkant is gekleurd zodat het past bij de stof van het shirt. Het is een klassiek ogend, geavanceerd shirt dat een perfecte combinatie vormt met de Premio-short. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€89,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit dames 50% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit dames (0219009-2022-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€84,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Castelli Summer headband hoofdband zwart heren 10% Korting Castelli Summer headband hoofdband zwart heren (4516044-010)

De Castelli Summer headband hoofdband zwart heren is een hoofdband om onder de helm te dragen in de zomer. De hoofdband zorgt ervoor dat het vocht beter opgenomen en afgevoerd wordt. Hierdoor zul je minder last hebben van zweet dat in je ogen druppelt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€19,95

€17,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Fusion S1 Run Jacket zwart heren  13% Korting Fusion S1 Run Jacket zwart heren (0018-BLK)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€99,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Sportful Total comfort bibtight zwart heren 38% Korting Sportful Total comfort bibtight zwart heren (1120516-002)

De Sportful Total comfort bibtight biedt maximaal comfort, zelfs in de winter. Assos is nu terug met een winter versie van de Total comfort bibtight en heeft verschillende details verbeterd. Denk hierbij aan de reflecterende elementen aan de beenuiteinden, maar ook zijn de bibstraps te gebruiken voor rijders van verschillende lengtes. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€109,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Spinningfietsen > Spinningfiets accessoires > BTTLNS Panta 1.0 bidon 500ml transparant

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.