10% Korting
De Blackroll booster foamroller verandert elke 30 cm lange Blackroll foamroller in een nog effectiever massagetool dankzij de vibrerende kern.
De Vibra Motion-technologie biedt een oscillatie die pijn vermindert door de pijnreceptoren in het weefsel te verwarren, zodat drukpunten minder pijnlijk aanvoelen.
De vibratie stimuleert ook de doorbloeding en versnelt het spierherstel. Met een breed en nauwkeurig instelbaar vibratiespectrum is dit item eenvoudig te bedienen met slechts twee knoppen.
Het werkt ook zelfstandig als hulpmiddel voor gerichte diepe massage en kan bovendien de diepliggende spieren versterken als vibratietraining.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gewicht: 1030 gram
- Afmetingen: 30 x 6,2 cm
- Verandert elke 30 cm BLACKROLL® foamroller in een vibrerende massageroller
- VIBRA MOTION-technologie voor pijnverlichting en ontspanning
- Breed instelbaar vibratiespectrum voor precisie
- Verbetert doorbloeding en bevordert sneller herstel
- Eenvoudige bediening met twee knoppen
- Kan zelfstandig gebruikt worden voor gerichte massage en spierversterking
- Type oplaadaansluiting: Micro-USB
- Oplaadtijd: 7-10 uur
Materiaal:
- Set met meerdere componenten
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Blackroll Resist Band weerstandband zwart
(A001034)
De Blackroll Resist Band weerstandband is ontworpen om moderne trainingsinnovaties toegankelijk te maken voor iedereen, zowel amateurs als professionals. Deze sterke, elastische en scheurbestendige banden zijn zacht voor de huid en voorzien van flexibele klittenbandsluitingen, ideaal voor techniektraining zonder ongemak. De Resist Band is verkrijgbaar in twee weerstanden: grijs (sterk) en zwart (extreem). Regelmatige training met deze banden bevordert kracht, acceleratie en looptechniek, met duidelijke instructies voor veilig gebruik. Controleer altijd de staat van de band en verhoog de intensiteit geleidelijk om blessures te voorkomen.
(incl. BTW)
Powerbreathe longentrainer Classic Sports
(PBCLASSICSPORT)
De Classic Sports hoge weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers.
Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
Het weerstandsbereik van de Classic Sports hoge weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 250.
Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. BTW)
Blackroll Duoball 12 cm
(A000499)
De Blackroll Duoball 12 cm biedt een effectieve massage dankzij de afstand tussen de ballen, wat de wervelkolom ontziet. Het is ideaal voor het behandelen van spieren langs de thoracale en lumbale wervels. Ook is het geschikt voor massage van de zijden, armen en benen. De Duoball vormt een perfecte aanvulling op de Blackroll, met gerichte toepassing op parallelle spierlijnen. Het is bijzonder handig voor het masseren van de bovenbenen en zijkanten.
(incl. BTW)
10% Korting
Blackroll Booster Set Twin foamroller
(A002506)
De Blackroll Booster Set Twin foamroller biedt een innovatieve zelfmassage dankzij diepe vibratie. De combinatie van de Twin fascia roller en Booster vibratiekern helpt spierspanning en fascia-verklevingen effectief los te maken. Dankzij variabele vibratiefrequenties (12-56 Hz) wordt diep weefsel gestimuleerd, wat zorgt voor een intensieve en meer comfortabele massage, zelfs bij gevoelige triggerpoints. De uitsparing in het midden van de roller beschermt de wervelkolom en maakt het ideaal voor rug-, been- en armbehandelingen. Het Booster-element kan ook afzonderlijk worden gebruikt als trainingsapparaat.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Blackroll Massageball 8 cm
(A000496)
De Blackroll Massageball 8 cm is ideaal voor gerichte zelfmassage van specifieke lichaamsdelen, zoals de nek, schouders, en borst. Met een diameter van 8 cm is het een praktische aanvulling op grotere Blackroll tools en perfect voor het behandelen van diepere spiergroepen en moeilijk bereikbare plekken. De bal kan veelzijdig worden gebruikt op een tafel, de vloer of tegen een muur, zelfs in beperkte ruimtes. Er zijn twee maten beschikbaar: 8 cm voor puntmassage en 12 cm voor grotere gebieden. Samen zorgen ze voor effectieve oefeningen om de elasticiteit en prestaties van spieren te verbeteren.
(incl. BTW)
Blackroll Slim foamroller
(A000668)
De Blackroll Slim foamroller biedt alle voordelen van de Blackroll Standard in een compacter formaat. Met dezelfde lengte (30 cm) maar een kleinere omtrek is het ideaal voor op reis. De kleinere contactoppervlakte zorgt voor een intensere massage, vergelijkbaar met een sportmassage. De oefeningen met de Slim ondersteunen gerichte spierregeneratie, verbeteren prestaties en verminderen spanning in spieren en fascia. Voor oefeningen kun je direct aan de slag via de Blackroll app of website.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Blackroll Booster foamroller
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.