De Classic Sports hoge weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers.
Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
Het weerstandsbereik van de Classic Sports hoge weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 250.
Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Classic Sports hoge weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de Classics serie, de allereerste en 'originele' generatie POWERbreathe trainers. Ontwikkeld in Engeland eind jaren negentig en bekroond met de 'Millennium Product' prijs door de UK Design Council.
De Classic Sports hoge weerstand in het kort:
· Vervaardigd van duurzame en slagvaste kunststof.
· Voorzien van zacht en afneembaar mondstuk en gecalibreerde en traploos instelbare weerstand.
· De trainer wordt geleverd compleet met neusclip, doorzichtige kunstof hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.
· Het weerstandsbereik van de Classic Sports hoge weerstand (in cm H2O) is instelbaar tussen 10 en 250.
Achtergrond Powerbreathe Classics serie:
De POWERbreathe Classic Ademhalingsspiertrainers zijn ontwikkeld als gevolg van onderzoek naar revalidatietherapieën voor astma en COPD patiënten en de problemen die de patiënten naar aanleiding hiervan ondervonden bij actieve deelname.
Gerenommeerde onderzoekers aan de Universiteiten van Loughborough en Birmingham in de UK kwamen tot de conclusie dat de ademhalingsspieren, net als alle andere spieren in ons lichaam, goed reageren op training. Bij stimulatie van het diafragma en de andere ademhalingsspieren werden ze na verloop van enkele weken sterker en konden ze meer inspanning leveren. Omdat de ademhalingsspieren allemaal interne spieren zijn, was er helaas, buiten de apparatuur op de longfunctielaboratoria, niet meteen een praktische methode voorhanden om ze te trainen. Dit leidde na een aantal jaren research in 2001 tot de introductie van de POWERbreathe ademhalingstrainers.
Hoe werkt de POWERbreathe Classic Sports?
· De POWERbreathe Classic werkt volgens het principe van 'pressure threshold' weerstandstraining waarbij de weerstand wordt opgewekt door een klep- en veersysteem.
· Er zijn ook andere manieren om weerstand op te wekken, zoals flow resistive training waarbij de weerstand groter wordt gemaakt door de opening waardoor geademd wordt te verkleinen, maar het 'pressure threshold' systeem is alom erkend als het meest betrouwbare.
· Door in te ademen tegen een weerstand moeten de ademhalingsspieren harder werken en door deze stimulering worden de ademhalingsspieren sterker.
Positief effect van gebruik van de POWERbreathe Classic:
Sterkere ademhalingsspieren raken minder snel vermoeid en stellen mensen, patiënten, sporters, atleten, in staat om langer of harder te 'werken'.
Voor wie?
Geschikt voor iedereen met een goede conditie die zoekt naar verbetering van de maximale prestaties, actief is betrokken bij wedstrijdsporten zoals triathlon, wielrennen, hardlopen, roeien, zwemmen, waterpolo, rugby, voetbal of hockey. Ideaal om in korte tijd de conditie en prestaties op een hoger niveau te brengen.
· Actieve wedstrijd sporters die hun 'all-out' inspanning of 'duur' inspanning willen verbeteren
· Teamsporters die de laatste 10 minuten van de wedstrijd het tempo omhoog willen gooien
· Als cool-down voor bevorderen van snel herstel, als warm-up bij wedstrijden
Hoe te gebruiken?
· De POWERbreathe Classic Sports hoge weerstand is traploos instelbaar over 9 training niveaus zodat de weerstand aangepast kan worden aan de gewenste intensiteit.
Opbouw: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. Na 4 tot 6 weken resultaat.
Onderhoud: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. 3 keer per week.
Instelling weerstand: middels meegeleverde instructies.
Onderhoud en shoonmaken:
Het mondstuk dient na ieder gebruik goed met water afgespoeld te worden. Aangeraden wordt minimaal één keer per week het hele apparaat te spoelen en ongeveer 10 minuten laten weken in warm water met een POWERbreathe schoonmaaktablet of met wat milde zeep of afwasmiddel.
Contra-indicaties:
Als u twijfelt over het gebruik van de POWERbreathe, of als u een luchtwegaandoening hebt, kunt u uw huisarts om advies vragen.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor patiënten met spontane pneumothorax (klaplong niet als gevolg van een trauma), omdat er een mogelijkheid bestaat dat zich een herhaling van de pneumothorax voor kan doen. In geval van een traumatische pneumothorax en/of gebroken rib(ben) dient de POWERbreathe niet gebruikt te worden voordat volledig herstel is opgetreden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor astma patienten die regelmatige zware en onverwachte exacerbaties ondervinden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor mensen die recent een trommelvlies perforatie gehad hebben.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, door personen onder de 16 jaar moet gebeuren onder supervisie van een volwassene.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbreathe longentrainer Kinetic K5
(PBKINETICK5)
De POWERbreathe K5 is het topmodel van de K Serie en komt met de unieke Breath-Link software. Standaard natuurlijk voorzien van 'Test' mode, Trainings historie en Warm-up en Cool-down programma en daarnaast ook de mogelijkheid voor een 'custom' trainingsprogramma. Hiermee kunt u uw eigen (interval) training samenstellen. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. BTW)
10% Korting
Blackroll Booster Set Twin foamroller
(A002506)
De Blackroll Booster Set Twin foamroller biedt een innovatieve zelfmassage dankzij diepe vibratie. De combinatie van de Twin fascia roller en Booster vibratiekern helpt spierspanning en fascia-verklevingen effectief los te maken. Dankzij variabele vibratiefrequenties (12-56 Hz) wordt diep weefsel gestimuleerd, wat zorgt voor een intensieve en meer comfortabele massage, zelfs bij gevoelige triggerpoints. De uitsparing in het midden van de roller beschermt de wervelkolom en maakt het ideaal voor rug-, been- en armbehandelingen. Het Booster-element kan ook afzonderlijk worden gebruikt als trainingsapparaat.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Blackroll Booster Set Slim foamroller
(A002502)
De Blackroll Booster Set Slim foamroller combineert de Booster foamroller en Slim foamroller voor de prijs van één. Deze set biedt een krachtige combinatie van vibratie en klassieke fascia-training, ideaal voor spier- en weefselherstel en activering. De Booster foamroller heeft instelbare vibraties van 12-56 Hz, wat de massage intensifieert en pijn kan verminderen. De compacte Slim foamroller maakt de set perfect voor gebruik onderweg. De Booster foamroller kan ook los worden gebruikt voor gerichte spierontspanning.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
Blackroll compression boots
(A003132)
De Blackroll Compression Boots bieden een krachtige, draadloze compressiemassage voor je benen, waar en wanneer je maar wilt. Door 5 overlappende luchtkamers stimuleren ze de doorbloeding, versnellen ze het herstel na intensieve trainingen en verlichten ze zware of vermoeide benen. Met 3 standen, 5 drukniveaus en een compact ontwerp met geïntegreerde batterij zijn ze ideaal voor sporters die topprestaties combineren met optimaal herstel, thuis én onderweg.
(incl. BTW)
Blackroll Duoball 8 cm
(A000498)
De Blackroll Duoball 8 cm biedt een effectieve massage dankzij de afstand tussen de ballen, wat de wervelkolom ontziet. Het is ideaal voor het behandelen van spieren langs de thoracale en lumbale wervels. Ook is het geschikt voor massage van de zijden, armen en benen. De Duoball vormt een perfecte aanvulling op de Blackroll, met gerichte toepassing op parallelle spierlijnen. Het is bijzonder handig voor het masseren van de bovenbenen en zijkanten.
(incl. BTW)
10% Korting
Blackroll fitnessmat
(A000094)
De Blackroll fitnessmat biedt uitstekende grip en comfort dankzij de gestructureerde oppervlakte, die zorgt voor een slipvaste basis tijdens elke oefening. De speciale kruisstructuur aan de onderkant voorkomt dat de mat verschuift, wat ideaal is voor mobiliteit, kracht en agility-training. Met een lengte van 1,85 meter en een geoptimaliseerde dikte van 5 mm is de mat veelzijdig en biedt het de perfecte demping voor gewrichtsvriendelijk trainen. De mat is gemaakt in Duitsland en voldoet aan de OEKO-TEX® STANDARD 100, wat de veiligheid en kwaliteit garandeert. Bovendien is de mat eenvoudig schoon te maken en duurzaam.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Powerbreathe longentrainer Classic Sports
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.