Powerbreathe longentrainer Kinetic K1

PBKINETICK1 | Schrijf de eerste review! 8154 8154 5060127401628

De POWERbreathe K1 is de basis uitvoering van de K Serie, innovatief en bekroond ontwerp.

Behuizing vervaardigd uit duurzame en robuste materialen. Afneembaar spruitstuk voorzien van een mondstuk van  zachte kunststof met antimicrobacteriële eigenschappen.

De metronoom begeleidt u tijdens de training en na afloop worden de resultaten weergegeven en geindexeerd aan de hand van uw profiel.

Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
574,95 €574,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De POWERbreathe K1 is de basis uitvoering van de K Serie. Innovatief en bekroond ontwerp. Behuizing vervaardigd uit duurzame en robuste materialen. Afneembaar spruitstuk voorzien van een mondstuk van  zachte kunststof met antimicrobacteriële eigenschappen.

Het heldere LCD scherm is goed afleesbaar en de menustructuur eenvoudig te bedienen. De metronoom begeleidt u tijdens de training en na afloop worden de resultaten weergegeven en geindexeerd aan de hand van uw profiel. De K1 wordt geleverd compleet met poweradapter, bureaustandaard, neusclip, zwarte stoffen hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.

Specificaties:

- Dynamische aanpassing van de weerstand over de lengte van de inademing.
 
- Automatische berekening van de actuele ademspierkracht, bepaald de basis voor de gewenste trainings intensiteit.

- Signaal geeft het begin van de volgende inademing aan en temporiseert de training. Weergave in het display van het aantal nog te uit te voeren repetities.

- Spruitstuk kan eenvoudig van het apparaat los gekoppeld worden om schoon te spoelen.

- Programmering van de weerstand, setting "Auto" met keuze uit 5 niveaus, of setting "Manual" met instelling tussen 10 en 200 cm H2O.

- Weergave actuele trainingsresultaten: 'Load' (in cm H2O), 'Power' (Watt) en 'Volume' (L/inademing).

- 'Power-off' na 2 minuten. Oplaadbare batterijen en een 'charge' indicator.

 Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Specificaties
  • Merken Powerbreathe
  • Geslacht Unisex
  • Categorie Powerbreathe Performance
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Blackroll Fascia Gun 10% Korting Blackroll Fascia Gun (A002840)

De Blackroll Fascia Gun is een veelzijdig massageapparaat met 4 intensiteitsniveaus en 4 opzetstukken, ideaal voor spierontspanning, herstel en activering. Het apparaat helpt spierspanning te verminderen, de doorbloeding te verbeteren en spier- en zenuwstelsels optimaal voor te bereiden op inspanning. Met snelheden van 1200 tot 3200 RPM biedt het zowel zachte trillingen voor herstel als krachtige massages voor diepe ontspanning. De lagere frequenties zijn gebaseerd op wetenschappelijke inzichten voor betere weefselontspanning en herstel. Dankzij het lichte, robuuste ontwerp neem je de Fascia Gun gemakkelijk mee, of je nu thuis, in de sportschool of onderweg bent.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Blackroll compression boots infinity batteries kit 10% Korting Blackroll compression boots infinity batteries kit (A003462)

De Blackroll compression boots infinity batteries kit biedt de perfecte oplossing voor ononderbroken herstel na een zware training of een lange dag. Dit kit bevat reservebatterijen met dubbele looptijd en batterijen die tijdens het gebruik kunnen worden opgeladen via een 2-meter lange oplaadkabel. Zo kun je de compression boots blijven gebruiken terwijl de batterijen worden opgeladen, waardoor je herstel nooit wordt onderbroken. Met een capaciteit van 2000mAh biedt het pakket tot twee uur ononderbroken gebruik zonder kabel. Dankzij de compacte en lichte ontwerpen met een praktische opbergzak zijn de batterijen gemakkelijk mee te nemen en snel te gebruiken wanneer dat nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Blackroll Loop Band Set 6 weerstandbanden Blackroll Loop Band Set 6 weerstandbanden (A002255)

De Blackroll Loop Band Set 6 weerstandbanden zijn ideaal voor het trainen van kleinere spierketens, wat bijdraagt aan een betere lichaamshouding en het verlagen van het risico op blessures. De banden zijn gemaakt van natuurlijk rubber en omhuld met huidvriendelijke textiel, wat zorgt voor comfort tijdens het trainen zonder onaangenaam trekken aan de huid. De Loop Band Set bevat drie banden met verschillende sterkte: geel (extra licht), oranje (licht), rood (medium), groen (sterk), blauw (extra sterk) en zwart (zeer sterk). Deze flexibiliteit in weerstand maakt de banden geschikt voor verschillende trainingsniveaus. De oefeningen moeten langzaam en gecontroleerd worden uitgevoerd, met een focus op regelmatige ademhaling en het vermijden van pijn.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€69,95

 (incl. BTW)

Blackroll Twin foamroller Blackroll Twin foamroller (A002257)

De Blackroll Twin foamroller combineert drie functies in één roller: een uitgebreide zelfmassage, stimulatie van de huid en verhoogde doorbloeding dankzij een speciale middenstructuur. Het product is ideaal voor het behandelen van de wervelkolom, kuiten en parallelle spiervezels, en biedt verlichting voor de ruggengraat tijdens gebruik. In vergelijking met de Duobal heeft de Twin bredere contactpunten, wat zorgt voor een meer uitgebreide fascia-massage. Het hoogwaardige, recyclebare materiaal met medium dichtheid zorgt voor duurzaamheid en gebruiksgemak. De Twin kan worden gecombineerd met de Booster vibratiekern, waarmee spanningen dieper kunnen worden verlicht, en is bekroond met de ISPO Award Gold Winner.

Levering binnen 3-7 werkdagen
€39,95

 (incl. BTW)

Blackroll Booster foamroller 10% Korting Blackroll Booster foamroller (A001008)

De Blackroll booster foamroller verandert elke 30 cm lange Blackroll foamroller in een nog effectiever massagetool dankzij de vibrerende kern. De Vibra Motion-technologie biedt een oscillatie die pijn vermindert door de pijnreceptoren in het weefsel te verwarren, zodat drukpunten minder pijnlijk aanvoelen. De vibratie stimuleert ook de doorbloeding en versnelt het spierherstel. Met een breed en nauwkeurig instelbaar vibratiespectrum is dit item eenvoudig te bedienen met slechts twee knoppen. Het werkt ook zelfstandig als hulpmiddel voor gerichte diepe massage en kan bovendien de diepliggende spieren versterken als vibratietraining.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Powerbreathe longentrainer Kinetic K5 Powerbreathe longentrainer Kinetic K5 (PBKINETICK5)

De POWERbreathe K5 is het topmodel van de K Serie en komt met de unieke Breath-Link software. Standaard natuurlijk voorzien van 'Test' mode, Trainings historie en Warm-up en Cool-down programma en daarnaast ook de mogelijkheid voor een 'custom' trainingsprogramma. Hiermee kunt u uw eigen (interval) training samenstellen. Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€799,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Herstel en training > Powerbreathe longentrainer Kinetic K1

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.