
2XU G:2 Active tri suit zwart jeugd CT3106d 2015, is ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid.
2XU's Active Trisuit maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie.
Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen.
Een ander voordeel zijn onder meer flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan.
€79,90
€60,-Je bespaart €19,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU G:2 Active tri suit zwart jeugd CT3106d 2015
Ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid. 2XU's Active Trisuit maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie. Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen. Een ander voordeel zijn onder meer flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan. Er is een semi-lock rits geplaatst en het trisuit is voorzien van siliconenvrije Y ELASTIC GRIP.
Kenmerken:
- Ondersteunende panelen op plekken waar nodig is
- Voorzijde semi-lock rits
- 2 achterzakken
- Siliconen-vrije Y ELASTIC GRIP
- SBR SKIN X
- Speedline
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Free Speed 3 Race Top combineert bewegingsvrijheid, aerodynamica en comfort, perfect voor triatleten die flexibiliteit zoeken in een tweedelig wedstrijduniform. Het innovatieve ontwerp, gebaseerd op geavanceerde CFD-simulaties en windtunneltests, biedt optimale snelheid op de fiets zonder in te leveren op comfort. De ademende en lichtgewicht stoffen houden je koel en beschermd tegen UV-straling tijdens elke discipline. De zachte materialen en nauwkeurige patronen zorgen voor een perfecte pasvorm, terwijl praktische details zoals twee ruime achterzakken en het SnapLock-systeem ervoor zorgen dat alles op zijn plek blijft. Met deze top profiteer je van de aerodynamica en prestaties van een hoogwaardig racepak, maar met de veelzijdigheid van een tweedelige set. Ideaal voor trainingen en wedstrijden van elke afstand.
€160,-
€129,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
De Zone3 100% Natural glide is gemaakt van 100% natuurlijk en biologisch materiaal. De glide voorkomt blaren, schuurplekken en een schrale huid. Geschikt voor hardlopers, fietsers en zwemmers.
€14,95
€12,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De BTTLNS Niobe 1.0 triathlon transitie rugtas 90 liter is letterlijk de grote broer van de Hera 1.0. Deze rugtas is nog een stuk groter dan zijn kleine zusje de Hera 1.0 en is speciaal ontwikkeld - door het Nederlandse BTTLNS team - gericht op de reis van en naar, alsook tijdens de transitie van uw triatlon wedstrijden. Deze tas is ook te gebruiken als sporttas, reistas of zelfs als rugtas als u gaat backpacken. Een van de grote verschillen is het vak waar u uw twee belangrijkste paar schoenen in kunt meenemen; hardloop- en fietsschoenen. Het bodemcompartiment is voorzien van een uitvouwbare wet area om al uw natte spullen in op te bergen zonder dat deze verstikken. Deze is ook gebruiken om op te staan tijdens de transities. Hierdoor krijgt u geen vieze of (weer) natte voeten. Het hoofdcompartiment van deze rugtas heeft een totale inhoud van 65 liter. Daarnaast is er veel extra opbergruimte met daarin extra mesh vakken met rits en elastische sluiting om uw spullen zorgvuldig in op te bergen. De rugtas heeft bijvoorbeeld plek voor uw fietshelm, (natte) wetsuit, schoenen, trisuit, casual kleding, handdoeken, accessoires en er is zelfs plek voor een fietspomp. Door de gewatteerde schouderbanden en extra kussens op de rug, heeft deze rugtas een zeer hoog draagcomfort. Daarnaast heeft deze rugtas een stevig frame waardoor hij zeer stabiel aanvoelt, ook met volle bepakking! De rug van deze tas voorzien van ventilatiekanelen die ervoor zorgen dat uw rug lekker koel blijft tijdens warme dagen. Met deze rugtas weet u zeker dat u geen tijd gaat verliezen tijdens de transities en dat er altijd genoeg ruimte is om al uw belangrijke spullen voor de triatlon mee te nemen.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
(incl. BTW)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€324,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€139,-
€117,95Je bespaart €21,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Triathlon kinderen > 2XU G:2 Active tri suit zwart jeugd CT3106d 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.