Uitverkoop
De 2XU Compression korte mouw trisuit blauw/roze dames is volledig opnieuw ontworpen en belooft uitstekende ventilatie en geweldige resultaten.
De PWX 105D Power Mesh met compressiestof stabiliseert de spieren voor betere prestaties op de fiets en tijdens het lopen, de compressiestof helpt ook om de spiertrillingen te verminderen en zo het uithoudingsvermogen te verhogen.
De toonaangevende Swiss Vent stof blokkeert de harde UV-stralen en biedt een uitstekend ademend vermogen om de temperatuur aan de oppervlakte van je huid zo laag mogelijk te houden.
Het trisuit beschikt ook duurzame zeem met een comfortabel en laag profiel, maar toch de nodige demping voor een lange rit.
De Compression serie van 2XU vergroot het uithoudingsvermogen en biedt bescherming tegen de uitdagingen van de lange afstanden: blessures, vermoeidheid, hitte en de zon.
€199,95
€129,95Je bespaart €70,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compression korte mouw trisuit blauw/roze dames
Eigenschappen:
- Lichtgewicht en toch krachtige PWX-stof
- Aerodynamische, gedempte luchtstroomtechnologie - verhoogd uithoudingsvermogen en snelheid
- Eersteklas Italiaanse siliconengrijper voor een stevige pasvorm en geperforeerd voor extra comfort
- De ergonomisch ontworpen panelen zorgen voor een super comfort en de mouwen voor de ultieme aerodynamica
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken voor gels
- Een 'semi-auto lock zip' over de volledige lengte
- Elite LD zeem voor ondersteuning en comfort tijdens het fietsen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Zone3 Lava long distance FZ korte mouw trisuit dames
(TS20WLFZ101)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€249,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames
(8625090-101)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€164,95Je bespaart €65,05 (incl. BTW)
15% Korting
Zone3 Activate trisuit korte mouw zwart/blauw dames
(TS21WACTS107)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€139,-
€117,95Je bespaart €21,05 (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames
(0219011-010)
De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooi uiterlijk met een speciale "women-fit" en is met zijn volledige YKK rits, dames-specifieke italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Free Sanremo 2 W trisuit korte mouwen oranje dames
(8620096-583)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€139,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw dames
(TS23WAFS103)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€309,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU Compression korte mouw trisuit blauw/roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.