Uitverkoop
Het uitstekende 2XU Trisuit X-vent Y-back heeft een goede vochtregulatie en veel ademend vermogen.
SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.
Essentiële extra's van de X-vent trisuit zijn de flatlock naden, een y-back rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.
€159,90
€111,95Je bespaart €47,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Trisuit X-vent Y-back
Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
27% Korting
Sailfish Trisuit pro mouwloos antraciet dames
(G00218C05)
Het Sailfish Trisuit pro mouwloos is ideaal voor korte- en sprint afstand races. Het trisuit is voorzien van extra dun materiaal en het bovenlichaam heeft een waterafstotende afwerking. Om snelheid te verbeteren heeft het trisuit circulation pro materiaal, wat zorgt voor een progressieve compressie. Het heren model heeft een onderlegde rug rits en het dames model heeft superzachte gekruiste rugbanden. Voorzien van pro fleece. Let op: inclusief praktische draagtas.
€274,95
€199,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames
(TS24WREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
30% Korting
Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames
(0159-WHB)
Der Fusion SLi Trisuit ist ein ärmelloser, superleichter Multisportanzug mit offenem Rücken für Triathlon und Duathlon. Dieser Trisuit ist wasserabweisend und sehr schnell trocknend. Er ist aus dem speziellen SLi-Material mit echtem 4-Wege-Stretch und an den Oberschenkeln mit einer Kompression von 10-12 mmHg Druck ausgestattet. Dies sorgt dafür, dass Muskelermüdung verzögert wird. Die Ärmel- und Beinabschlüsse sind mit frei geschnittenen Trägern versehen, die dafür sorgen, dass sich der Anzug optimal an den Körper anpasst. Die Polsterung bietet hervorragenden Komfort beim Schwimmen, Laufen und Radfahren.
€199,95
€139,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
24% Korting
Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw zwart dames
(G10217C10)
Het Sailfish Aerosuit pro trisuit korte mouw is gemaakt voor de profs voor de middel- en lang afstand. Terwijl u er aan werkt om uw kracht te optimaliseren, heeft Sailfish de technologie verfijnd om het beste uit hun producten te halen. Dit uiterst innovatieve trisuit biedt u UV-bescherming, uitstekende compressie voor uw spieren en uitstekend comfort. De lichtgewicht, geperforeerde Pro Tripad is gemaakt van antibacteriële, sneldrogende microvezel en de platte elastische beenmanchet met logo voorkomt effectief uitglijden. Door de rits over de volledige lengte aan de voorzijde is het Aerosuit gemakkelijk en snel uit te trekken. Welkom bij de topklasse in aerodynamisch design: het Sailfish Aerosuit Pro.
€394,95
€299,95Je bespaart €95,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Trisuit Light speed react korte mouw zwart/wit dames
(WT7401D-BLK/WHT)
Ontdek de 2XU Trisuit Light speed react korte mouw. Ontketen je volledige potentieel met de Light Speed React Sleeved Trisuit – de perfecte combinatie van aerodynamica, koeltechnologie, spierondersteuning en comfort, ontworpen voor top prestaties tijdens lange afstand races. Gebaseerd op inzichten van elite-atleten en geavanceerd onderzoek naar Tour de France skinsuits, is de Light Speed React ontworpen om jou een concurrentievoordeel te geven. Of je nu racet onder hete omstandigheden of je grenzen verlegt tijdens Ironman-afstanden, deze trisuit combineert uitzonderlijke technologieën en premium materialen voor een ongeëvenaarde race-ervaring.
€349,99
€314,95Je bespaart €35,04 (incl. BTW)
Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart dames
(SP51)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
(incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > 2XU X-vent Y-back Trisuit zwart/lichtblauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.