BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames  0222002-127 10% Korting

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames

0222002-127 | Schrijf de eerste review! 87661 87661 8720647704414

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.

Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.

Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.

Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

169,95 €169,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

BTTLNS brochure 2023

Bekijk brochure De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Korte mouwen voor maximale aerodynamica
  • Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort
  • 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant voor voeding
  • Perfecte adembaarheid door MESH3D-EP materiaal
Omschrijving

Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen. 
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.

Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers

Materiaalsamenstelling: 
80% Polyester
20% Spandex

Specificaties
  • Merken BTTLNS
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie BTTLNS Tactics (Special Edition)
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames 10% Korting 2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames (2X-WT7404D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,99

€169,95

  Je bespaart €20,04 (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw dames 18% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw dames (TS23WAFS103)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€379,95

€309,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 dames zwart/wit 43% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 dames zwart/wit (0219007-2022-101)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 21% Korting BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219007-010)

Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

2XU Trisuit Aero Hex korte mouw Midnight/Grape Fizz Dames 20% Korting 2XU Trisuit Aero Hex korte mouw Midnight/Grape Fizz Dames (2X-WT7402D-MDN/GFZ)

Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit – Onze Nieuwste Innovatie in Triatlon. De Aero Hex Trisuit is de ultieme keuze voor triatleten die streven naar snelheid, comfort en top prestaties. Herontwikkeld met Hexagon overlocknaden en ergonomisch geoptimaliseerde panelling, biedt deze trisuit een perfecte pasvorm die zich moeiteloos aan de rondingen van je lichaam aanpast, zonder rimpels. Dit zorgt voor een gestroomlijnd gevoel en verbetert de aerodynamica tijdens je race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€269,99

€215,95

  Je bespaart €54,04 (incl. BTW)

Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames 30% Korting Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames (0159-WHB)

Der Fusion SLi Trisuit ist ein ärmelloser, superleichter Multisportanzug mit offenem Rücken für Triathlon und Duathlon. Dieser Trisuit ist wasserabweisend und sehr schnell trocknend. Er ist aus dem speziellen SLi-Material mit echtem 4-Wege-Stretch und an den Oberschenkeln mit einer Kompression von 10-12 mmHg Druck ausgestattet. Dies sorgt dafür, dass Muskelermüdung verzögert wird. Die Ärmel- und Beinabschlüsse sind mit frei geschnittenen Trägern versehen, die dafür sorgen, dass sich der Anzug optimal an den Körper anpasst. Die Polsterung bietet hervorragenden Komfort beim Schwimmen, Laufen und Radfahren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€139,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.