11% Korting
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling:
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die hun prestaties naar een hoger niveau willen tillen, zonder concessies te doen aan comfort of functionaliteit. Of je nu een ervaren Ironman-finisher bent of voor het eerst een langeafstandstriathlon aangaat: dit trisuit is gebouwd om jou bij elke kilometer te ondersteunen.
Dit trisuit is geoptimaliseerd voor atleten die lange- of middellangeafstandsraces voltooien. Denk aan een volledige Ironman (9 – 11 uur racetijd) of halve afstand (4 – 6 uur). De TEMPO! TWO is iets vergevingsgezinder dan het absolute topmodel TEMPO! ONE, dankzij de iets lossere pasvorm, ideaal voor atleten die prestaties willen combineren met draagcomfort.
De mesh-voorzijde van het pak zorgt voor uitstekende ventilatie tijdens warme races of intensieve trainingen. Tegelijkertijd biedt de rugzijde maximale bescherming tegen de zon met een UPF 50+ waarde, ideaal tijdens lange etappes op de fiets of tijdens het lopen in volle zon. De aerodynamische mouwen zijn ontwikkeld in de windtunnel en dragen bij aan een gestroomlijnd profiel.
Tijdens een lange race is snelle toegang tot voeding extra belangrijk. De TEMPO! TWO is daarom uitgerust met twee zijvakken op de dijen en een aerodynamisch geplaatste rugzak. Deze vakken zorgen ervoor dat gels, repen en ander race-benodigheden altijd binnen handbereik zijn, zonder extra luchtweerstand te creëren.
Het geïntegreerde zeem bestaat uit een zachte, elastische fleece pad uit Italië. Deze zorgt voor langdurig zitcomfort op de fiets, zonder de mobiliteit tijdens het lopen of zwemmen te beperken. Ideaal voor lange wedstrijden waarbij comfort net zo belangrijk is als snelheid.
Zoals je van Fusion mag verwachten, is ook de TEMPO! TWO Tri Suit vervaardigd met hoogwaardige stoffen uit Frankrijk en Italië. De Powerlock-stiksels zorgen voor extra duurzaamheid, terwijl de elastische YKK®-rits eenvoudig te openen en sluiten is. Alles is geproduceerd in Fusions eigen Europese werkplaats onder strenge kwaliteitscontrole.
De TEMPO! TWO Tri Suit is speciaal ontwikkeld voor triatleten die deelnemen aan midden- of langeafstandsraces. Denk aan een halve of hele Ironman met een racetijd van 4 tot 11 uur. Dankzij de balans tussen aerodynamica, comfort en gebruiksgemak is dit trisuit ideaal voor zowel ambitieuze recreanten als ervaren atleten.
Ja, de rugzijde van de suit is gemaakt van een UV-beschermende stof met UPF 50+, wat neerkomt op maximale zonbescherming. Ideaal voor lange races onder een felle zon, vooral tijdens het fietsen of lopen.
Zeker. De suit is voorzien van een Italiaanse elastische fleece pad, speciaal ontworpen voor langdurig zitcomfort tijdens het fietsen, zonder je bewegingsvrijheid te beperken bij het zwemmen en lopen.
Ja. De mesh-panelen aan de voorzijde zorgen voor uitstekende ventilatie en ademend vermogen, zelfs tijdens intensieve inspanning in warme weersomstandigheden. De rugzijde is juist extra beschermend tegen de zon, waardoor je altijd optimaal presteert.
Het suit heeft drie functionele zakken:
De suit is duurzaam geproduceerd in Europa en afgewerkt met Fusion Powerlock-stiksels voor langdurige stevigheid en comfort, zelfs bij intensief gebruik.
De pasvorm is nauwsluitend, maar iets vergevingsgezinder dan bij het TEMPO! ONE topmodel. Dit maakt de suit comfortabeler voor langere races of atleten die net iets meer bewegingsvrijheid willen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit dames
(0219009-120)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€89,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
52% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/oranje dames
(0219009-2022-121)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€79,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/zilver dames
(MP52..37)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
(incl. BTW)
21% Korting
BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
(0219007-010)
Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
17% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon dames
(TS25WACTP101)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€139,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
10% Korting
2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames
(2X-WT7404D-BLK/WHT)
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€189,99
€169,95Je bespaart €20,04 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.