Uitverkoop
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden.
Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen.
Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€298,95
€239,95Je bespaart €59,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Topprestatie:
Door gebruik te maken van lichte en flexibele materiale verbetert de aerodynamica op de fiets en vermindert de waterweerstand tijdens het zwemmen. Hierdoor neemt de snelheid in beide segmenten toe.
Minimale weerstand:
De driedimensionale textuur van het materiaal is in de windtunnel getest en geoptimaliseerd om de turbulente scheiding van de grenslagen te vertragen, waardoor de weerstand van de fietser wordt verminderd.
Grotere eleasticiteit:
U bespaard een aantal seconde tijdens de overgang doordat de top elastisch genoeg is om mee te zwemmen.
Adembaarheid:
De mesh zijpanelen en de driedimensionale texture van de rug en de mouwen, bieden je waar je dit het meest nodig hebt meer ademend vermogen.
Comfort:
De stof is licht en samengesteld uit vezels die de lichaamstemperatuur verlagen en een andere zilvervezel met anti-microbiële eigenschappen, zodat u kunt concurreren terwijl u zich langer fris en comfortabel voelt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/blauw dames
(TS23WACT107)
De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€118,95
€99,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
14% Korting
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw rood dames
(1191-RST)
De Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw Dames is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Ons premium speedsuit is speciaal ontwikkeld voor de vrouwelijke atleet die streeft naar ongeëvenaarde snelheid en prestaties. Dit pak is het resultaat van uitgebreide triatlonervaring en feedback van professionele vrouwelijke atleten. Het is ontworpen om je te helpen bij het bereiken van zowel persoonlijke als competitieve doelen. De verfijnde pasvorm zorgt ervoor dat vrouwelijke atleten bij elke start een voorsprong ervaren die bijna oneerlijk aanvoelt.
€469,95
€399,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames
(TS24WREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/oranje dames
(0219009-121)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
19% Korting
Castelli core tri w suit short sleeve zwart dames
(8625092-010)
De Castelli Core Tri W Suit Short Sleeve is het ideale instapmodel voor triatletes die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit met prestaties in het DNA. Deze trisuit biedt je een professionele look, aerodynamische voordelen en hoog comfort, zonder het prijskaartje van de absolute topmodellen. Dankzij de ellebooglange mouwen, de comfortabele KISS Tri-zeem en de doordachte pasvorm kan je je volledig focussen op de race. Perfect voor trainingen en wedstrijden op alle afstanden.
€160,-
€128,95Je bespaart €31,05 (incl. BTW)
19% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood dames
(NR51..07)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€298,95
€239,95Je bespaart €59,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.