Uitverkoop
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden.
Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen.
Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€298,95
€239,95Je bespaart €59,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Topprestatie:
Door gebruik te maken van lichte en flexibele materiale verbetert de aerodynamica op de fiets en vermindert de waterweerstand tijdens het zwemmen. Hierdoor neemt de snelheid in beide segmenten toe.
Minimale weerstand:
De driedimensionale textuur van het materiaal is in de windtunnel getest en geoptimaliseerd om de turbulente scheiding van de grenslagen te vertragen, waardoor de weerstand van de fietser wordt verminderd.
Grotere eleasticiteit:
U bespaard een aantal seconde tijdens de overgang doordat de top elastisch genoeg is om mee te zwemmen.
Adembaarheid:
De mesh zijpanelen en de driedimensionale texture van de rug en de mouwen, bieden je waar je dit het meest nodig hebt meer ademend vermogen.
Comfort:
De stof is licht en samengesteld uit vezels die de lichaamstemperatuur verlagen en een andere zilvervezel met anti-microbiële eigenschappen, zodat u kunt concurreren terwijl u zich langer fris en comfortabel voelt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
(0219007-010)
Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
25% Korting
2XU Trisuit Aero Hex korte mouw Black/White Dames
(2X-WT7402D-BLK/WHT)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit – Onze Nieuwste Innovatie in Triatlon. De Aero Hex Trisuit is de ultieme keuze voor triatleten die streven naar snelheid, comfort en top prestaties. Herontwikkeld met Hexagon overlocknaden en ergonomisch geoptimaliseerde panelling, biedt deze trisuit een perfecte pasvorm die zich moeiteloos aan de rondingen van je lichaam aanpast, zonder rimpels. Dit zorgt voor een gestroomlijnd gevoel en verbetert de aerodynamica tijdens je race.
€269,99
€199,95Je bespaart €70,04 (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Sand Storm dames
(TS24WREVII103)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
30% Korting
Fusion SLi Trisuit mouwloos wit/zwart dames
(0159-WHB)
Der Fusion SLi Trisuit ist ein ärmelloser, superleichter Multisportanzug mit offenem Rücken für Triathlon und Duathlon. Dieser Trisuit ist wasserabweisend und sehr schnell trocknend. Er ist aus dem speziellen SLi-Material mit echtem 4-Wege-Stretch und an den Oberschenkeln mit einer Kompression von 10-12 mmHg Druck ausgestattet. Dies sorgt dafür, dass Muskelermüdung verzögert wird. Die Ärmel- und Beinabschlüsse sind mit frei geschnittenen Trägern versehen, die dafür sorgen, dass sich der Anzug optimal an den Körper anpasst. Die Polsterung bietet hervorragenden Komfort beim Schwimmen, Laufen und Radfahren.
€199,95
€139,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
22% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart dames
(8625090-010)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€178,95Je bespaart €51,05 (incl. BTW)
18% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw blauw dames
(TS23WAFS103)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€309,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.