Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit dames  MP51..00 16% Korting

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit dames

MP51..00 | Schrijf de eerste review! 77923 77923

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden.

De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen.

Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,-

149,95 €149,95

Je bespaart €29,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Aero:
Deze high-performance stof is zeer aerodynamisch dankzij de geoptimaliseerde textuur. Het is ook zeer elastisch, waardoor een perfecte pasvorm en onbeperkt zwemmen mogelijk zijn.

Opbergruimte:
De twee achterzakken bieden voldoende ruimte om alle voedingsbenodigdheden op te bergen die je nodig hebt tijdens de triatlon.

Tri-Tech zeem:
Het 4 mm Tri-Tech zeem van Italiaanse makelij, met een dichtheid van 120 kg/m3, zorgt voor totaal comfort op de fiets en is bovendien sneldrogend.

Vapour-Cool:
Deze op nano-kristallen gebaseerde technologie helpt het lichaam van de atleet af te koelen, waardoor zweet sneller kan verdampen. Het zorgt ook voor compressie zonder dat dit ten koste gaat van de flexibiliteit van het kledingstuk, waardoor een zeer nauwsluitende pasvorm wordt gegarandeerd.

 

Specificaties
  • Merken Orca
  • Uitvoering Mid-end (1/2, 70.3)
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Core Trisuit mouwloos Black/White Dames 20% Korting 2XU Core Trisuit mouwloos Black/White Dames (2X-WT7405D-BLK/WHT)

Het 2XU Core trisuit mouwloos heeft een uitstekend rek- en herstelgeheugen met PWX. Dit vermindert de spierbewegingen door het onderlichaam om vermoeidheid te voorkomen. De lichtgewicht SBR skin lite biedt een ademend vermogen aan uw kern. Door het gebruik van een hydrofiele nylon-LYCRA-vezelmatrix zorgt het SENSOR MESH-paneel op de rug voor een betere lucht- vochtstroomregeling waardoor u koel kunt blijven.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,99

€135,95

  Je bespaart €34,04 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 W trisuit korte mouwen oranje dames 30% Korting Castelli Free Sanremo 2 W trisuit korte mouwen oranje dames (8620096-583)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€139,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje dames (0222002-127)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 21% Korting BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219007-010)

Het BTTLNS Goddess ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit dames trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse dames specifieke Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames 10% Korting 2XU Core Trisuit korte mouw Black/White Dames (2X-WT7404D-BLK/WHT)

Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,99

€169,95

  Je bespaart €20,04 (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames 12% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames (0219011-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooi uiterlijk met een speciale "women-fit" en is met zijn volledige YKK rits, dames-specifieke italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.