Uitverkoop
Het Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos is ideaal voor sprint- en korte afstandsraces.
Extra dun materiaal met een waterafstotende coating op het bovenlichaam.
Circulation Pro-materiaal biedt progressieve compressie om de snelheid te verbeteren.
Onderliggende ritssluiting aan de achterkant voor heren.
Superzachte gekruiste bandjes op de rug voor dames.
€274,95
€206,95Je bespaart €68,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaal boven: 78% polyamide, 22% elastaan
Materiaal onderzijde: 67% polyamide, 33% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Castelli core tri w suit short sleeve zwart dames
(8625092-010)
De Castelli Core Tri W Suit Short Sleeve is het ideale instapmodel voor triatletes die op zoek zijn naar een betrouwbaar trisuit met prestaties in het DNA. Deze trisuit biedt je een professionele look, aerodynamische voordelen en hoog comfort, zonder het prijskaartje van de absolute topmodellen. Dankzij de ellebooglange mouwen, de comfortabele KISS Tri-zeem en de doordachte pasvorm kan je je volledig focussen op de race. Perfect voor trainingen en wedstrijden op alle afstanden.
€160,-
€128,95Je bespaart €31,05 (incl. BTW)
28% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit zwart dames
(8625090-101)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€164,95Je bespaart €65,05 (incl. BTW)
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw rood dames
(1191-RST)
De Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw Dames is voor de elite triatleet met de focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten. Ons premium speedsuit is speciaal ontwikkeld voor de vrouwelijke atleet die streeft naar ongeëvenaarde snelheid en prestaties. Dit pak is het resultaat van uitgebreide triatlonervaring en feedback van professionele vrouwelijke atleten. Het is ontworpen om je te helpen bij het bereiken van zowel persoonlijke als competitieve doelen. De verfijnde pasvorm zorgt ervoor dat vrouwelijke atleten bij elke start een voorsprong ervaren die bijna oneerlijk aanvoelt.
(incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush dames
(TS24WMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€139,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames
(0219011-010)
De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart dames heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooi uiterlijk met een speciale "women-fit" en is met zijn volledige YKK rits, dames-specifieke italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
35% Korting
Assos Trisuit Triator NS speedsuit mouwloos blauw dames
(12.11.222.2G)
Het Assos Trisuit NS speedsuit mouwloos dat de Assos kennis van de weg naar de multi sport brengt Dit speedsuit is speciaal ontworpen voor triatleten die second-skin speed, volledige ondersteuning voor het lichaam en bewegingsvrijheid zoeken. Assos kon door het gebruik van de stoffen en patronen van de chronopakken aan te passen aan de unieke fysieke omstandigheden en lichaamsbewegingen die kenmerkend zijn voor triatlonsport. Hierdoor konden ze een comfortabeler, aerodynamisch en lichter pak maken, dat de details biedt die urenlang het verschil maken. Twee voedingszakjes onder op de rug, een geïntegreerd "nature-break"-paneel en onafgewerkte zomen van boven tot onder.
€389,95
€249,95Je bespaart €140,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits dames > Sailfish Trisuit Pro 2 mouwloos zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.