
De Comp Trisuit van 2XU levert de prestaties die meestal wordt aangeboden door duurderde trisuits. De sneldrogende SBR Skin X en het 70D elastaan zorgt voor milde compressie en langdurige compressie terwijl de Sensor Mesh X voor ventilatie zorgt voor alle wedstrijd conditions.
De SBR Fleece biedt ondersteuning voor de fietser. Andere eigenschappen zijn Flatlock stitching, 2XU Semi-lock rits aan de voorkant, Y Elastic Grip en panelen ronddom voor ongeevenaarde comfort en hoge prestaties over lange of korte afstanden.
€119,95
€75,-Je bespaart €44,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Comp Trisuit Charcoal Green 2013 (MT2260d)
De Comp Trisuit van 2XU levert de prestaties die meestal wordt aangeboden door duurderde trisuits. De sneldrogende SBR Skin X en het 70D elastaan zorgt voor milde compressie en langdurige compressie terwijl de Sensor Mesh X voor ventilatie zorgt voor alle wedstrijd conditions.
De SBR Fleece biedt ondersteuning voor de fietser. Andere eigenschappen zijn Flatlock stitching, 2XU Semi-lock rits aan de voorkant, Y Elastic Grip en panelen ronddom voor ongeevenaarde comfort en hoge prestaties over lange of korte afstanden.
Eigenschappen:
- Semi-Lock Rits voorkant
- Y Elastische Grip
- SBR Skin X
- Sensor Mesh X
- SBR Fleece
- Kleur: Houtskool Groen
- Maten: XS - XXL
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos zwart heren heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.
€189,99
€151,95Je bespaart €38,04 (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.
€225,-
€189,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
De Zone3 Activate trisuit korte mouw is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.
€139,-
€114,95Je bespaart €24,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Comp Trisuit Charcoal Green (MT2260d)
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.