
2XU G:2 Active tri suit dames zwart-roze 2015 WT3119d, is ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid.
2XU's Active Trisuit maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie.
Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen.
Een ander voordeel zijn onder meer flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU G:2 Active tri suit dames zwart-roze 2015 WT3119d
Ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid. 2XU's Active Trisuit maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie. Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen. Een ander voordeel zijn onder meer flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan. Er is een semi-lock rits geplaatst en het trisuit is voorzien van siliconenvrije Y ELASTIC GRIP.
Kenmerken:
- Ondersteunende panelen op plekken waar nodig is
- Voorzijde semi-lock rits
- 2 achterzakken
- Siliconen-vrije Y ELASTIC GRIP
- SBR SKIN X
- Speedline
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve is het perfecte instapmodel voor triatleten die topprestaties willen leveren zonder het topsegment te betalen. Dankzij het aerodynamische ontwerp met korte mouwen, comfortabele KISS Tri-zeem en praktische details zoals een 3/4-rits en twee platte achterzakken, biedt dit trisuit alles wat je nodig hebt voor een succesvolle race. Licht, ademend en ontworpen met technologie uit Castelli’s premiumlijn is deze trisuit ideaal voor zowel korte als lange afstanden.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€169,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€159,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU G:2 Active tri suit dames zwart-roze 2015 WT3119d
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.