2XU G:2 Active trisuit zwart heren   MT3105d Uitverkoop

2XU G:2 Active trisuit zwart heren

MT3105d | Schrijf de eerste review! 29635 29635 9336340298021

Het 2XU G:2 Active trisuit is ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid.

De  Active maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie.

Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen.

Een ander voordeel zijn onder meerde  flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan.

 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€119,90

85 €85,-

Je bespaart €34,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU G:2 Active trisuit

Het 2XU G:2 Active trisuit is ontwikkeld en gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid. De Active maakt gebruik van SBR SKIN X stof met 70D elastan voor een milde/zachte, langdurige compressie. Een speedline zeem biedt optimaal (geen irritatie) en ondersteuning op de fiets, maar concentreert zich ook op het hardlopen. Een ander voordeel zijn onder meerde  flatlock naden, dit zijn platte sterke naden die irritatie onder het sporten tegen gaan.

Eigenschappen:
1. Flatlock stiksels voor comfort.
2. Voorste semi-lock rits.
3. 2 achter zakken voor opslag.
4. Silicone gratis Y ELASTIC GRIP.
5. SBR SKIN X spier ondersteuning.
6. 50+ UV-bescherming tegen de zon.
7. SPEEDLINE zeem.

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Geslacht Heren
  • Categorie 2XU triathlon 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 50% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 (0219006-101)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren 19% Korting Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren (TS20MLAS101)

De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€309,95

€249,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren 19% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren (MP11..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,-

€144,95

  Je bespaart €34,05 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex (1001-NIB)

De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren 24% Korting Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren (TS25MAPSL117)

De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€150,-

€112,95

  Je bespaart €37,05 (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren 29% Korting Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren (8625084-010)

De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€190,-

€133,95

  Je bespaart €56,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU G:2 Active trisuit zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.