De 2XU Perform front zip is gemaakt van 2XU's sneldrogende SBR LITE met zijn ultieme ventilatie en vochtregulering gecombineerd met SBR POWER.
SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.
Het LD zeem gaat irritatie tegen en zit perfect tijdens het hardlopen en fietsen.
Essentiële extra's van het Perfrom trisuit zijn de flatlock naden, een semi-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Perform front zip
Dit trisuit is gemaakt van 2XU's sneldrogende SBR LITE met zijn ultieme ventilatie en vochtregulering gecombineerd met SBR POWER. SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren. Het LD zeem gaat irritatie tegen en zit perfect tijdens het hardlopen en fietsen. Essentiële extra's van het Perfrom trisuit zijn de flatlock naden, een semi-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.
Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
28% Korting
Castelli free sanremo 3 suit short sleeve zwart heren
(8625083-010)
De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€230,-
€164,95Je bespaart €65,05 (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren
(TS25MAPSL117)
De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.
€150,-
€112,95Je bespaart €37,05 (incl. BTW)
20% Korting
Zone3 Lava long distance mouwloos trisuit zwart/wit heren
(TS20MLTS101)
De Zone3 Lava long distance is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. We gebruiken de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€274,95
€219,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex
(1192-OCE)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Sanremo Ultra speed suit trisuit korte mouw zwart heren
(8624091-010)
Het bovendeel van deze Castelli Sanremo Ultra speed is identiek aan Castelli's gewone Free Sanremo pak.
De Samremo openingsconstructie trekt je niet naar voren, en maakt plasstops gemakkelijker en laat je de bovenkant openen als je het te warm hebt.
De stoffen zijn sneldrogend, licht en koel. De onderkant profiteert van het aero-onderzoek dat is uitgevoerd voor ons PR 2 Speed Suit project.
De nieuwe "Ultra" heeft een volledig nieuw ontworpen kort gedeelte met uitzonderlijk comfort en aerodynamica.
De voordelen van dit concept met bijna geen naden en geen extra beengrip zullen vooral tot uiting komen tijdens de afsluitende marathon van een langeafstandstriatlon, wanneer comfort en ondersteuning essentieel zijn voor een succesvolle en sterke finish.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€174,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Perform Front Zip trisuit zwart/oranje dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.