Uitverkoop
Een nieuwe toevoeging aan de populaire Triathlon collectie 2XU, dit 2XU Perform tri suit vrouwen 2015 zwart-rood WT2707dlevert de prestaties van een Pro niveau suit.
Dit trisuit is gemaakt van 2XU's sneldrogend SBR LITE met zijn ultieme ventilatie en vochtregulering gecombineerd met SBR POWER.
SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren en zorgt voor meer uithoudingsvermogen.
SENSOR MESH X zorgt voor een zeer goede ventilatie terwijl de 2XU LD zeem ondersteuning geeft bij het fietsen en lopen.
€139,90
€80,-Je bespaart €59,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Perform tri suit vrouwen 2015 zwart-rood WT2707d
Een nieuwe toevoeging aan de populaire Triathlon collectie 2XU, dit Perform Trisuit levert de prestaties van een Pro niveau suit. Dit trisuit is gemaakt van 2XU's sneldrogend SBR LITE met zijn ultieme ventilatie en vochtregulering gecombineerd met SBR POWER. SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren en zorgt voor meer uithoudingsvermogen. SENSOR MESH X zorgt voor een zeer goede ventilatie terwijl de 2XU LD zeem ondersteuning geeft bij het fietsen en lopen. Deze zeem gaat irritatie tegen en zit ook perfect tijdens het hardlopen. Essentiële extra's van het Perfrom trisuit zijn de flatlock naden, voorzijde een; semi-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevegende panelen voor ongeëvenaarde prestaties over elke afstand.
Kenmerken:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
(1192-BLK)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€254,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
15% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex
(1192-OCE)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.
€299,95
€254,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren
(TS20MLAS101)
De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€231,95Je bespaart €78,- (incl. BTW)
25% Korting
Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren
(MP12..00)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€118,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart
(0219006-2022-010)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
15% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€203,95Je bespaart €36,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Perform tri suit vrouwen 2015 zwart-rood WT2707d
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.