2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud heren

MT4834d-BLK/GDG | Schrijf de eerste review! 37347 37347 9336340667421

De 2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud heren is gemaakt van krachtige 105D/CK stof voor een uistekende vochtregulatie en ondersteuning van de spieren.

De project X is licht van gewicht en ademend, de SENSOR MESH X-technologie zorgt voor een ongeëvenaard comfort.

Het Memory Tech LD zeem biedt tot drie keer meer steun dan een gemiddeld zeem.

Dit zeem droogt ontzettend snel op en is zeer duurzaam.

Dit is het top model van 2XU!


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
549,95 €549,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud heren

Eigenschappen:
- MCS compressietechnologie.
- 3 zakken achter voor opslag.
- Flatlock stiksels voor comfort.
- Aerodynamische + UV-protective sleeve design.
- Tweede huid siliconen gripper voor een veilige pasvorm.
- MEMORY TECH LD CHAMOIS. 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Goud
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie 2XU triathlon 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren 24% Korting Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren (TS25MAPSL117)

De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€150,-

€112,95

  Je bespaart €37,05 (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren 31% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouwen zwart heren (8623078-085)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€359,95

€244,95

  Je bespaart €115,- (incl. BTW)

BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren 12% Korting BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/oranje heren (0224007-203)

Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€148,95

€129,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart 50% Korting BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart (0219006-2022-010)

Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€79,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren 12% Korting Zone3 Activate trisuit mouwloos zwart/rood heren (TS23MACT108)

De Zone3 Activate trisuit is een all-round trisuit ontworpen voor zowel beginnende als ervaren triatleten. Dit trisuit is met zijn prijs-kwaliteitsverhouding namelijk ideaal om je eerste wedstrijden in te doen maar kan ook prima gebruikt worden om in te trainen. Voorzien van de Tri-lite wedstrijdzeem van zone3 die ook in duurdere trisuits gebruikt wordt en geoptimaliseerd is voor elk onderdeel van de race. De flexibele inzetstukken rond de broekspijpen, hals en armsgaten geven je meer bewegingsvrijheid. kleding uit de Activate range is gemaakt van een Lycra stof die comfort, een goed ademend vermogen en prestaties garandeert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€104,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren 9% Korting Zone3 Lava long distance FZ aero korte mouw trisuit heren (TS20MLAS101)

De Zone3 Lava long distance FZ aero is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€309,95

€279,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Project X korte mouw trisuit zwart/goud heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.