2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d  WT2694d Uitverkoop

2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d

WT2694d | Schrijf de eerste review! 20977 20977

2XU is trots om deze marktleidende 2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d te presenteren.

Dit pak is voorzien van panelen (stukken) opgebouwd uit 2XU's nieuwe HYDRO-TECH TRI SKIN stof.

Ontworpen met Yamamoto's nieuwste generatie water snijdende technologie voor een niet te evenaren snelheid in het water.

Op de rug, 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN stof geplaatst om het te laten ademen zodat de drager geen over-hitting krijgt tijdens het zwemmen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-4 werkdagen
327 €327,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d

2XU is trots om deze marktleidende Swim Skin te presenteren. Voorheen een exclusief item voor gesponsorde 2XU atleten. Dit pak is voorzien van panelen (stukken) opgebouwd uit 2XU's nieuwe HYDRO-TECH TRI SKIN stof; ontworpen met Yamamoto's nieuwste generatie water snijdende technologie voor een niet te evenaren snelheid in het water. Op de rug, 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN stof geplaatst om het te laten ademen zodat de drager geen over-hitting (te warm op rugzijde) krijgt tijdens het zwemmen.

Kenmerken:
- Flatlock gestikt, om irritatie te voorkomen
- Achter semi-blokkerende rits
- Naadloze 'gripper'
- HYDRO-TECH TRI SKIN
- TRI SKIN

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Dames
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren 40% Korting BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren (0224001-041)

De Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€113,95

  Je bespaart €76,- (incl. BTW)

Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren 25% Korting Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren (TS23MAFS101)

Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€379,95

€284,95

  Je bespaart €95,- (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren 29% Korting Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren (8625084-010)

De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€190,-

€133,95

  Je bespaart €56,05 (incl. BTW)

Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren 25% Korting Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren (MP12..00)

Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Gratis levering: 3-7 werkdagen

€159,-

€118,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren 25% Korting 2XU Core Trisuit Azure Blue/Midnight heren (MT7398D-AZB/MDN)

Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€169,99

€126,95

  Je bespaart €43,04 (incl. BTW)

Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren 26% Korting Castelli free sanremo 3 suit short sleeve wit heren (8625083-101)

De Castelli free sanremo 3 suit short sleeve is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli in 2014 als pionier het eerste korte-mouwen triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde mouw- en schouderontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€230,-

€169,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.