2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d  WT2694d Uitverkoop

2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d

WT2694d | Schrijf de eerste review! 20977 20977

2XU is trots om deze marktleidende 2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d te presenteren.

Dit pak is voorzien van panelen (stukken) opgebouwd uit 2XU's nieuwe HYDRO-TECH TRI SKIN stof.

Ontworpen met Yamamoto's nieuwste generatie water snijdende technologie voor een niet te evenaren snelheid in het water.

Op de rug, 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN stof geplaatst om het te laten ademen zodat de drager geen over-hitting krijgt tijdens het zwemmen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-4 werkdagen
327 €327,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d

2XU is trots om deze marktleidende Swim Skin te presenteren. Voorheen een exclusief item voor gesponsorde 2XU atleten. Dit pak is voorzien van panelen (stukken) opgebouwd uit 2XU's nieuwe HYDRO-TECH TRI SKIN stof; ontworpen met Yamamoto's nieuwste generatie water snijdende technologie voor een niet te evenaren snelheid in het water. Op de rug, 2XU's nieuwe flinterdunne TRI SKIN stof geplaatst om het te laten ademen zodat de drager geen over-hitting (te warm op rugzijde) krijgt tijdens het zwemmen.

Kenmerken:
- Flatlock gestikt, om irritatie te voorkomen
- Achter semi-blokkerende rits
- Naadloze 'gripper'
- HYDRO-TECH TRI SKIN
- TRI SKIN

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits achterkant
  • Geslacht Dames
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 40% Korting BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 (0219006-010)

Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€95,95

  Je bespaart €64,- (incl. BTW)

2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren 25% Korting 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren (MT7394D-MDN-CLM)

Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€269,99

€201,95

  Je bespaart €68,04 (incl. BTW)

Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren 24% Korting Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren (SP11)

De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,-

€96,95

  Je bespaart €32,05 (incl. BTW)

Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren 23% Korting Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren (8622090-383)

De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

€129,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren 24% Korting Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren (G10119CP30)

Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€224,95

€168,95

  Je bespaart €56,- (incl. BTW)

BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren 40% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw wit heren (0223001-128)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€244,95

€146,95

  Je bespaart €98,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Swim skin (zwem) trisuit dames backzip 2015 WT2694d

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.