2XU Trisuit X-vent front zip zwart heren  MT4354dBLK/BLK Uitverkoop

2XU Trisuit X-vent front zip zwart heren

MT4354dBLK/BLK | Schrijf de eerste review! 32724 32724 9336340511342

Het uitstekende 2XU X-vent Front Zip Trisuit heeft een goede vochtregulatie en veel ademend vermogen.

SBR POWER bestaat uit 70D elastaan, deze stof biedt zeer veel stabiliteit aan de spieren, met name de beenspieren.

Essentiële extra's van de X-vent trisuit zijn de flatlock naden, een front-lock rits, siliconen-vrij Y ELASTIC GRIP en verstevigde panelen voor ongeëvenaarde prestaties.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€159,90

99,95 €99,95

Je bespaart €59,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU X-vent Front Zip Trisuit

Eigenschappen:
- Ergonomische stukken; voor snelheid en stabiliteit
- SBR POWER
- 3 achter zakken
- SBR LITE
- SENSOR MESH X
- LD CHAMOIS

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie 2XU triathlon 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli core tri suit short sleeve zwart heren 18% Korting Castelli core tri suit short sleeve zwart heren (8625085-010)

De Castelli Core Tri Suit Short Sleeve is het perfecte instapmodel voor triatleten die topprestaties willen leveren zonder het topsegment te betalen. Dankzij het aerodynamische ontwerp met korte mouwen, comfortabele KISS Tri-zeem en praktische details zoals een 3/4-rits en twee platte achterzakken, biedt dit trisuit alles wat je nodig hebt voor een succesvolle race. Licht, ademend en ontworpen met technologie uit Castelli’s premiumlijn is deze trisuit ideaal voor zowel korte als lange afstanden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€129,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren 25% Korting Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren (TS24MMOMII101)

De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.

Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€174,95

€129,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex 10% Korting Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex (1001-NIB)

De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak. De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.

De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur. Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp. Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€214,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren 33% Korting Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren (8622093-010)

Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit. Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof. In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen. Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water. Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd. En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel. Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€199,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren 29% Korting Castelli PR 2 speed trisuit korte mouw zwart heren (8623078-010)

Het Castelli PR 2 speed suit zal u helpen die vitale seconden af te schaven. Als je uitgaat van een pak dat al het Kona-fietsrecord in handen heeft en de afgelopen jaren talrijke 70.3- en langeafstandsoverwinningen heeft behaald, is het potentieel voor verbeteringen op het eerste gezicht misschien niet te zien. Maar bij Castelli worden we nooit moe te zoeken naar die extra snelheid om topatleten een echt prestatievoordeel te bieden. Uit uitgebreide tests in de windtunnel ontdekten we significante verschillen in het beengedeelte, vooral bij bepaalde gieringen. Dat proces leidde ons tot ons snelste langebaan-racepak, dat zelfs meer comfort biedt dan zijn voorganger dankzij een bijna naadloze constructie van het korte gedeelte en zonder extra siliconengrip.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€360,-

€252,95

  Je bespaart €107,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren (0222001-125)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Trisuit X-vent front zip zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.