Blueseventy PZ4TX trisuit heren 2015  BST15605 Uitverkoop

Blueseventy PZ4TX trisuit heren 2015

BST15605 | Schrijf de eerste review! 22379 22379

Blueseventy is sinds jaar en dag een begrip in de trisuit wereld. 

De PZ4TX is de nieuwste in de generatie snelheidspakken. Net als bij de PZ3TX is het zwemmen in een WTC (World Triathlon Corporation)tekstiel huid legaal.

Bovendien heeft de PZ4TX geavanceerde ultrazone lasnaden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€289,95

175 €175,-

Je bespaart €114,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Blueseventy PZ4TX trisuit heren 2015

Blueseventy is sinds jaar en dag een begrip in de trisuit wereld. Ze streven naar kwaliteit sinds de opkomst van de trisuits. De PZ4TX is de nieuwste in de generatie snelheidspakken. Net als bij de PZ3TX is het zwemmen in een WTC (World Triathlon Corporation)tekstiel huid legaal. Dit trisuit komt voor uit de succes van zijn voorganger. Bovendien heeft de PZ4TX geavanceerde ultrazone lasnaden. Dit pak bevat de juiste mix tussen compressie, flexibiliteit en pasvorm waardoor prestaties haalbaar zijn.

Alleen nog leverbaar in de maat ML

Specificaties
  • Merken Blueseventy
  • Rits Rits voorkant
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren 22% Korting Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren (TS23MLSS109)

De Zone3 Lava Aero trisuit is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€309,95

€239,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren (0224006-047)

De Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren 27% Korting BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren (0219008-120)

Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€129,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren 10% Korting Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren (MP11..37)

Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,-

€159,95

  Je bespaart €19,05 (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren 10% Korting BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw zwart/wit heren (0222001-125)

Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Trisuit Triator NS speedsuit mouwloos blauw heren 10% Korting Assos Trisuit Triator NS speedsuit mouwloos blauw heren (11.11.221.2G)

Het Assos Trisuit NS speedsuit mouwloos dat de Assos kennis van de weg naar de multi sport brengt Dit speedsuit is speciaal ontworpen voor triatleten die second-skin speed, volledige ondersteuning voor het lichaam en bewegingsvrijheid zoeken. Assos kon door het gebruik van de stoffen en patronen van de chronopakken aan te passen aan de unieke fysieke omstandigheden en lichaamsbewegingen die kenmerkend zijn voor triatlonsport. Hierdoor konden ze een comfortabeler, aerodynamisch en lichter pak maken, dat de details biedt die urenlang het verschil maken. Twee voedingszakjes onder op de rug, een geïntegreerd "nature-break"-paneel en onafgewerkte zomen van boven tot onder.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€389,95

€349,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Blueseventy PZ4TX trisuit heren 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.