8% Korting
Het Blueseventy TX2000 trisuit is een pak voor triatleten die het fijner vinden om een ééndelig trisuit te dragen.
De TX2000 is specifiek ontworpen om je sneller over de finish te krijgen, ongeacht de afstand.
Met hogere UV-bescherming van Blueseventy's UVX stof, gelaste zijnaden en gelaste been grip zal de TX2000 zich snel vestigen als het kledingstuk naar keuze voor de serieuze sporter.
€230,-
€209,95Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gebouwd met Carvico VITA stof met coldblack. Vermindert de opbouw van warmte en biedt betrouwbare bescherming tegen de zonnestralen. VITA is zacht, lichtgewicht en vermindert waterabsorptie en stofdichtheid.
- Gegradueerde compressie voor pasvorm, circulatie en spierprestaties. Hoge modulus voor grotere treksterkte. Zorgt voor een uitstekende vormvastheid en pasvorm.
- Twee zakken voor verbeterde aerodynamica en reecterende boorden voor zichtbaarheid.
- Individueel op maat gemaakt lichtgewicht zeem, exclusief voor ons gemaakt door Berenis. Focus op het rijden, zonder de bulk bij het zwemmen en hardlopen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren
(G20119C35)
De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.
€225,-
€189,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw Apocalyptic Yellow Green heren
(0224001-041)
De Typhon 2.0 NEON trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
19% Korting
Zone3 Aeroforce X II trisuit korte mouw zwart heren
(TS23MAFS101)
Het Zone 3 Aeroforce II trisuit presteert op een hoger niveau presteert dan de aerosuits van de concurrenten. Zone3 maakt gebruik van Aerocoach en het Boardman Performance Centre om uitgebreide tests uit te voeren op de stof en patroon layout te helpen het snelst mogelijke trisuit te produceren, zonder in te leveren op loop- of zwemcomfort. Het belangrijkste is dat dit trisuit dit doet over een reeks snelheden, dus niet alleen bij 40 km/u, maar ook bij 30, 35 en 45 km/u. We willen dat u kunt investeren in een Aeroforce-X met de wetenschap dat u een voordeel heeft ten opzichte van andere atleten die dit trisuit niet dragen.
€379,95
€304,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
16% Korting
Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/wit heren
(MP11..00)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€149,95Je bespaart €29,05 (incl. BTW)
11% Korting
Orca Athlex race trisuit mouwloos zwart/wit heren
(MP12..00)
Het Orca Athlex race trisuit mouwloos bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€159,-
€139,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Blueseventy TX2000 trisuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.