8% Korting
Het Blueseventy TX2000 trisuit is een pak voor triatleten die het fijner vinden om een ééndelig trisuit te dragen.
De TX2000 is specifiek ontworpen om je sneller over de finish te krijgen, ongeacht de afstand.
Met hogere UV-bescherming van Blueseventy's UVX stof, gelaste zijnaden en gelaste been grip zal de TX2000 zich snel vestigen als het kledingstuk naar keuze voor de serieuze sporter.
€230,-
€209,95Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gebouwd met Carvico VITA stof met coldblack. Vermindert de opbouw van warmte en biedt betrouwbare bescherming tegen de zonnestralen. VITA is zacht, lichtgewicht en vermindert waterabsorptie en stofdichtheid.
- Gegradueerde compressie voor pasvorm, circulatie en spierprestaties. Hoge modulus voor grotere treksterkte. Zorgt voor een uitstekende vormvastheid en pasvorm.
- Twee zakken voor verbeterde aerodynamica en reecterende boorden voor zichtbaarheid.
- Individueel op maat gemaakt lichtgewicht zeem, exclusief voor ons gemaakt door Berenis. Focus op het rijden, zonder de bulk bij het zwemmen en hardlopen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren
(8622093-010)
Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit.
Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof.
In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen.
Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water.
Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd.
En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel.
Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
10% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/rood heren
(NR11..64)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
34% Korting
Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex
(1016-LIM)
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.
€469,95
€309,95Je bespaart €160,- (incl. BTW)
17% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit zwart/neon heren
(TS25MACTP101)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€139,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Blueseventy TX2000 trisuit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.