Uitverkoop
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.
BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.
Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.
Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XXL
Kleursamenstelling: Divine black-Immortal white.
Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren
(18114-933)
Het Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren is gemaakt van Tempo3 lichtgewicht stof aan de bovenzijde en Pace 3 stretch stof aan de onderkant. In dit tri suit is de bekende YKK Camlock rits aangebracht, die erg duurzaam is en daardoor het aan en uitrekken erg gemakkelijk maakt. Gemaakt van hoogwaardige, snel opdrogende stoffen die een goede vochtregulatie bieden. De KISS Tri zeem is erg zacht en hierdoor comfortabel op de fiets. Bovendien verdwijnt deze zeem vrijwel volledig tijdens het hardlopen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
24% Korting
Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren
(TS25MAPSL117)
De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.
€150,-
€112,95Je bespaart €37,05 (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart
(0219006-2022-010)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
10% Korting
BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw Immortal Blue/Pearl White heren
(0223001-105)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
25% Korting
2XU Light speed front zip trisuit mouwloos groen heren
(MT6660d-FGR/RAF)
Het 2XU Light speed front zip trisuit mouwloos biedt ongeëvenaarde aerodynamica, warmte dempende technologie en superieure spier stabilisatie. In overeenstemming met RMIT University onderzoek naar koeling en ventilatie om de uitdagingen van de lange afstand wedstrijden te winnen. Om vermoeidheid te voorkomen en spierbewegingen te verminderen, bestaat dit trisuit uit lichtgewicht en krachtige PWX stof met circulair gebreide 360 graden stretch. Gemakkelijk toegankelijke achterste envelopzakken bieden voldoende veilige opslag voor je race-dag benodigdheden.
€269,95
€199,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.