
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden.
Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen.
De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert.
Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€244,95
€219,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
AERO-CARVED MOUWEN
De mouwen zijn voorzien van AERO-CARVED innovatief gestreept materiaal met een doorontwikkelde pasvorm. De lengte sluit namelijk aan over de biceps richting de elleboog met een zeer goed aansluitende pasvorm rondom de oksel en schouders. De mouwen zijn uitgerust met een nauw aansluitende elastische gripper voor de juiste druk zodat de mouw perfect op zijn plaats blijft zitten tijdens alle disciplines. De combinatie van deze eigenschappen verminderen de luchtweerstand aanzienlijk en resulteren in een buitengewone aerodynamica. De 50+ UPF bescherming zorgt ervoor dat je voor minimaal 98% beschermd bent tegen de zon.
226 XTREME TRI-PADDING
De 226 Xtreme TRI-padding is ons Italiaanse antwoord op de groeiende vraag naar een zeem die geschikt is voor de 70.3 en volledige triathlon afstanden. De beste bescherming en de meest comfortabele pasvorm komen samen in onze nieuwste zeem. Deze zeem is voorzien van een high density instert met een verdikking op de drukpunten van de zitpositie. Dit zorgt voor een ultiem zitcomfort, ook voor de triathleet met de typische positie op de neus van het zadel. De 226 Xtreme TRI-padding wordt aanbevolen voor atleten die meer en/of een langduriger bescherming nodig hebben dan dat van een standaard triathlon zeem.
De Adaptable-X stof zorgt voor een enorm elastisch vermogen en daardoor voor maximale bewegingsvrijheid tijdens het hardlopen en zwemmen. En dat terwijl de nieuwe innovatieve geperforeerde laminering voor een maximaal ademend vermogen en het snel opdrogen van de zeem zorgt. Deze zichtbare perforatie, de anatomische vleugels en de thermische vorm van deze premium zeem zorgen ervoor dat dit de ultieme zeem is voor de lange afstand.
VOOR- EN ACHTER PANELEN
Het trisuit is uitgerust met FFAE-UTR materiaal op het buik- en borst paneel wat kenmerkend is dankzij twee eigenschappen; extreem licht van gewicht en een 360-stretch. Het rug paneel is opgebouwd uit ULT3D-MESH wat voor een ongelofelijk ademend vermogen zorgt en een goede afvoer van zweet voor een optimale temperatuurregulatie. Zowel de voor- en achterkant zijn afgewerkt met een premium Nano-Waterafstotende coating wat de weerstand in het water vermindert.
ZIJ- EN BEEN PANELEN
De zij- en beenpanelen zijn ontwikkeld uit één paneel met een zeer hoogwaardig glad en zacht PDY-CPRR6 innovatief materiaal. Kenmerkend zijn de compressieve ondersteuning, het wrijvingsvrije comfort en de schuurvastheid. Het materiaal heeft een gerichte stretch in de richting waar noodzakelijk en heeft een pre-dyed afwerking waardoor het extreem comfortabel en als een tweede huid aanvoelt. De uiteinden hebben een laser-cut afwerking wat voor een zeer mooie aansluiting op de benen zorgt. Daarnaast zijn de beengrippers uitgerust met een brede dotted-siliconenprint waardoor de grippers niet trekken maar de beenpanelen op de juiste manier op zijn plaats houden tijdens het fietsen en hardlopen.
EIGENSCHAPPEN
- FFAE-UTR stof op het voorpaneel voor uitstekende stretch en zeer licht van gewicht
- ULT3D-MESH stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- AERO-CARVED mouwen zorgen voor maximale aerodynamische eigenschappen in de fietshouding
- Zij- en beenpanelen van PDY-CPRR6 materiaal voor ondersteuning en comfort
- Speciale Nano-Waterafstotende coating voor minimale wateropname
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (speciale rits bescherming)
- Italiaanse 226 Xtreme blasting TRI-padding zeem voor maximale bescherming tijdens lange afstanden
- Dotted-silicone leg grippers om het omhoog kruipen van de beenstukjes te voorkomen
GOED OM TE WETEN
Wassen bij voorkeur met de hand en anders op een zo laag mogelijke temperatuur van maximaal 30 graden. Maak geen gebruik van wasverzachter en gebruik natuurlijke wasmiddelen. Niet geschikt voor de droger of uithangen in de zon. En je kan het trisuit zeker niet strijken of wassen met bleekmiddel.
MATERIAAL
Top: 92% polyester, 8% elastaan
Bottom: 80% nylon en 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€144,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De 2XU Core Sleeved Trisuit is ontworpen met alles wat je nodig hebt om je volgende race te voltooien. Met geavanceerde technologieën zorgt deze trisuit ervoor dat niets je tegenhoudt, zodat jij je volledig kunt concentreren op het behalen van je persoonlijke record.
€189,99
€151,95Je bespaart €38,04 (incl. BTW)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
De Fusion SLi Trisuit is een mouwloos, superlicht multisport suit met de ritssluiting aan de achterkant voor triatlon en duatlon.
Dit trisuit is waterafstotend en zeer sneldrogend.
Het is gemaakt van het speciale SLi-materiaal met echte 4-way strecht en op de dijen een compressie van 10-12 mmHg druk. Dit zorgt ervoor dat de vermoeidheid in de spieren word uitgesteld.
De mouw-en en beenuiteinden hebben free-cut banden die ervoor zorgen dat het suit optimaal aansluit op het lichaam.
De padding biedt tijdens het zwemmen, hardlopen en fietsen een uitermate goed comfort.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw Immortal Blue/Pearl White heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.