
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels.
BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant.
Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is.
Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit staat voor maximaal comfort tijdens de echte triathlon afstanden. Elke vorm van irritatie wordt voorkomen en dit is tot in de details uitgewerkt, waaronder; FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers en een ZippCover.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race materiaal op de voorkant voor een maximale snelheid
- MESH3D-EP ademende stof op de achterzijde zodat het lichaam zijn warmte kwijt kan
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- 2 HydroSpeed zakjes op de achterkant sluiten strak en gestroomlijnd aan
- Speed mesh zijpanelen voor een maximaal ademend vermogen
- YKK ITU rits op de rug met ZippCover (beschermings flap)
- Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en verdwijnt vrijwel volledig tijdens het hardlopen
- Art-Elastische leg gripper voorkomen het omhoog kruipen van de beenpijpjes
- Getailleerde pasvorm zorgt voor een mooie aansluiting
- Maten: XS-XXL
Kleursamenstelling: Divine black-Immortal white.
Materiaalsamenstelling: 80% Polyester, 20% Spandex.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€129,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Zone3 Activate+ Short Sleeve Trisuit Duurzaamheid, Comfort & Prestaties. De Activate+ Short Sleeve Trisuit biedt een duurzame upgrade binnen de populaire Activate-serie en combineert betaalbaarheid, prestaties en milieuvriendelijke materialen. Ontworpen voor triatleten van elk niveau, levert deze trisuit ademend comfort, betrouwbare duurzaamheid en functionele details voor zowel training als wedstrijddagen.
€170,-
€144,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€189,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart/wit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.