Uitverkoop
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.
Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.
Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.
Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€189,95
€113,95Je bespaart €76,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen.
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers
Materiaalsamenstelling:
80% Polyester
20% Spandex
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
(0219006-010)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€95,95Je bespaart €64,- (incl. BTW)
15% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
(1192-BLK)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€254,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos groen/geel heren
(8622090-383)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit mouwloos is de mouwloze versie van het normale Sanremo trisuit. HEt tisuit is perfect voor in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€169,95
€129,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
24% Korting
Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw donkerblauw heren
(G10119CP30)
Het Sailfish Aerosuit perform trisuit korte mouw is ideaal voor middel- en langeafstandsritten. Het materiaal in de rug is functioneel en zorgt voor de perfecte temperatuur regelingen. Compact power materiaal op de benen, voorzien van een brede rubberen manchet voorkomt afzakken. Het trisuit is voorzien van dubbele functionele zakken. De rits aan de voorzijde heeft een flinterdunne - gelijmde - onderlaag en rits behuizing. Tot slot is het trisuit voorzien van het perform tripad.
€224,95
€168,95Je bespaart €56,- (incl. BTW)
25% Korting
2XU Core Trisuit Zwart Heren
(MT7398D-BLK/WHT)
Met het 2XU Core trisuit mouwloos kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€169,99
€126,95Je bespaart €43,04 (incl. BTW)
40% Korting
BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw zwart/wit heren
(0224007-201)
Het BTTLNS Chimera 1.0 basic trisuit korte mouw is de basic uitvoering van ons populaire Typhon 2.0 trisuit. Dit toegankelijke trisuit is ontworpen voor triatleten die op zoek zijn naar een optimale balans tussen prestaties en comfort, zonder concessies te doen aan kwaliteit. Met een slim en functioneel ontwerp ondersteunt het Chimera 1.0 je tijdens elke fase van de triathlon. Het ademende materiaal zorgt voor uitstekende vochtregulatie en voelt zacht aan op de huid, zodat je je volledig op je race kunt concentreren.
€148,95
€88,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw groen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.