11% Korting
Het BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouwen is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.
Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.
Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.
Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€159,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen.
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers
Materiaalsamenstelling:
80% Polyester
20% Spandex
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
(incl. BTW)
34% Korting
Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex
(1016-LIM)
De Fusion TEMPO! One Suit korte mouw lime unisex is ontworpen voor triatleten die geen compromissen sluiten op wedstrijddag. Dit high-performance trisuit combineert aerodynamica, comfort en slimme details voor wie gaat voor een podiumplek, persoonlijk record of Kona-ticket. Windtunnelgetest, voorzien van waterafstotende stoffen, compressie op de benen en een subtiele fleece zeem voor optimaal comfort op de fiets. De geïntegreerde voedingszakken en extreme UPF 50+ zonbescherming maken dit pak compleet. Voor wie snelheid en efficiëntie net zo serieus neemt als de sport zelf.
€469,95
€309,95Je bespaart €160,- (incl. BTW)
29% Korting
Castelli free sanremo 3 suit sleeveless zwart heren
(8625084-010)
De Castelli free sanremo 3 suit sleeveless is niet zomaar een update, maar een revolutie in snelheid en comfort. Sinds Castelli het mouwloze triatlonpak met volledige ritssluiting introduceerde, racet vrijwel iedereen in deze stijl. Het vernieuwde ontwerp met geribde stof verlaagt de luchtweerstand bij hoge snelheden en de Forza2 Stretch-stof op de benen optimaliseert de aerodynamica, zodat je sneller en efficiënter presteert. Lichtgewicht, ademende stoffen en een ingebouwd ijszakje in de nek helpen je lichaamstemperatuur te reguleren, ideaal voor warme parcoursen zoals Kona. Met deze nieuwste Free Sanremo 3 ervaar je de ultieme combinatie van snelheid, comfort en prestaties.
€190,-
€133,95Je bespaart €56,05 (incl. BTW)
15% Korting
Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw dark blue heren
(G20119C35)
De Sailfish Aerosuit perform 2 trisuit korte mouw Optimale prestaties voor middellange en lange afstanden. De Sailfish Aerosuit Perform 2 is speciaal ontwikkeld voor triatleten die streven naar topprestaties op middel- en langeafstandswedstrijden. Dit trisuit met korte mouwen combineert comfort, aerodynamica en functionaliteit voor maximale ondersteuning tijdens het zwemmen, fietsen en hardlopen.
€225,-
€189,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
19% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/zilver heren
(NR11..15)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€239,95Je bespaart €59,05 (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Typhon 2.0 SE trisuit korte mouw oranje heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.