Uitverkoop
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.
Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.
Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.
Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen.
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers
Materiaalsamenstelling:
80% Polyester
20% Spandex
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw zwart unisex
(1192-BLK)
De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit korte mouw is jouw complete trisuit voor langeafstandsraces. Ontwikkeld voor triatleten die topprestaties willen leveren met maximaal comfort, zelfs tijdens een volledige Ironman. Het pak combineert aerodynamische mouwen, ademend mesh en een zachte fleece pad tot een duurzame suit met slimme zakken en UPF 50-bescherming. Gemaakt in Europa van hoogwaardige Franse en Italiaanse stoffen, perfect voor races van 4 tot 11 uur.
€299,95
€254,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
25% Korting
Zone3 Activate plus korte mouw trisuit Tribal Rush heren
(TS24MMOMII101)
De Zone3 Activate plus korte mouw trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn.
Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
Naast een uitstekend ademend vermogen en het vormbehoud, heeft het trisuit een moderne uitstraling met een matte afwerking en is het gemaakt van een hoogwaardige Italiaanse stof.
€174,95
€129,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
(0219006-010)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
7% Korting
Orca Athlex Lite trisuit korte mouw zwart heren
(SP11)
De Orca Athlex Lite Trisuit is ontworpen om je prestaties tijdens triatlonwedstrijden te verbeteren. Dit trisuit combineert geavanceerde technologieën met een perfecte pasvorm, zodat je optimaal kunt presteren in alle disciplines. Dankzij de elastische stoffen in de schouders en rug biedt het pak maximale flexibiliteit en bewegingsvrijheid. Daarnaast zorgt Vapour-cool technologie in het bovenlichaam en de benen voor een verkoelend effect, waardoor zweet snel verdampt en je comfortabel blijft tijdens de race.
€129,-
€119,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
26% Korting
2XU Core trisuit korte mouw zwart heren
(MT7043d-BLK/WHT)
Met het 2XU Core trisuit korte mouw kun je alles geven tijdens wedstrijden en trainingen. Dankzij de goed aansluitende en rekbare materialen kan huidirritatie worden voorkomen. Het pak past zich perfect aan je lichaam aan. De ergonomische broekzeem biedt ook veel comfort op de fiets.
€189,95
€139,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 heren zwart/wit
(0219006-2022-101)
Het BTTLNS Nemesis 1.0 ITU trisuit mouwloos 2022 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.