Uitverkoop
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon.
Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid.
Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen.
Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€169,95
€84,95Je bespaart €85,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het trisuit heeft korte mouwen voor een goede aerodynamica op de fiets en een perfecte zonbescherming voor de schouders tijdens het hardlopen.
De combinatie van een CRE-UTR stof op de voorkant en een MESH3D-EP stof op de rug zorgen voor een perfecte vochtregulatie met de beste aerodynamische eigenschappen.
Eigenschappen:
- CRE-UTR race stof op het voorpaneel, schouders en armen voor maximale aerodynamica
- MESH3D-EP stof op de rug voor maximale vochtregulatie
- Speciale hydrodynamische behandeling voor minimale wateropname
- Korte mouwen zorgen voor goede aerodynamische eigenschappen op de fiets
- 2 gemakkelijk toegankelijke HydroSpeed zakjes voor het meenemen van voeding
- Zijpanelen zijn gemaakt van Speed mesh materiaal voor een mooie pasvorm
- YKK rits op de voorkant met ZippCover (beschermings flap)
- Italiaanse Tri-lite zeem voor een zeer goede bescherming op de fiets tijdens lange afstanden
- Omhoog kruipen van de beenstukjes wordt voorkomen door Art-Elastisc leg grippers
Materiaalsamenstelling:
80% Polyester
20% Spandex
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren
(18114-933)
Het Castelli Core trisuit blauw/fluo geel heren is gemaakt van Tempo3 lichtgewicht stof aan de bovenzijde en Pace 3 stretch stof aan de onderkant. In dit tri suit is de bekende YKK Camlock rits aangebracht, die erg duurzaam is en daardoor het aan en uitrekken erg gemakkelijk maakt. Gemaakt van hoogwaardige, snel opdrogende stoffen die een goede vochtregulatie bieden. De KISS Tri zeem is erg zacht en hierdoor comfortabel op de fiets. Bovendien verdwijnt deze zeem vrijwel volledig tijdens het hardlopen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
25% Korting
Fusion TEMPO! ONE Suit korte mouw wit/grijs Unisex
(1016-WHG)
De Fusion Sli High Speed Suit korte mouw is voor de elite triatleet met focus op nog meer snelheid en absolute topresultaten.
Het SLi High Speed Suit is ontwikkeld in een constructieve mix van tijdrit-ervaring en de samenwerking met enkele van `s werelds beste triatleten.
Daarom heeft het pak bijzonder goede snelheid eigenschappen als het gaat om het fietsonderdeel.
De samenstelling van materialen in het racepak samen met de elastische ritssluiting geeft een zeer hoge vormbaarheid waardoor je het pak niet voelt en de weerstand tegen beweging minimaal is.
€470,-
€349,95Je bespaart €120,05 (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw blauw/wit Unisex
(1001-NIB)
De Fusion TEMPO! Three Suit is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
10% Korting
Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/blauw heren
(NR11..08)
De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.
€299,-
€268,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
19% Korting
Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw zwart/zilver heren
(MP11..37)
Het Orca Athlex Aero race trisuit korte mouw bevat gericht op het verbeteren van aerodynamica technologieën, om nog betere prestaties te leveren tijdens uw triathlon wedstrijden. De armen, schouders en rug zijn voorzien van Aero materiaal, wat bijdraagt aan flexibiliteit in het zwemgedeelte en aan aerodynamische prestaties tijdens het fietsen. Vapour-cool technologie in de benen en romp helpen het lichaam af te koelen, hierdoor zal zweet sneller verdampen.
€179,-
€144,95Je bespaart €34,05 (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen zwart/wit heren
(0219008-120)
Het BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouw is vernieuwd en zorgt hierdoor voor een ultiem comfort op alle onderdelen van een triathlon. Het vernieuwde CRE-UTR materiaal op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt zeer zacht op de huid. Uitgevoerd met een italiaanse Tri-lite zeem voor maximaal comfort tijdens lange afstanden op de fiets en die vrijwel niet te voelen is tijdens het zwemmen en hardlopen. Het trisuit is tot in de details afgerond met FlatLock naden (platte naden), Art-Elastische leg grippers, ZippCover, 2 HydroSpeed zakjes en Speed mesh panelen.
€179,95
€89,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > BTTLNS Typhon 2.0 trisuit korte mouwen 2022 zwart/wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.